BooTea – 14 Day Teatox

Už nějakou dobu se mi doma válel ve skříní Bootea, který jsem si zakoupila přes e-shop Ladyworld.cz. Pořád jsem si říkala, že si ho nechám na nový rok a než jsem se nadála byl nový rok, ale první měsíc jsem si dobře poležela v posteli a pořádně jsem marodila.
Jakmile jsem se však uzdravila přišla super nabídka, která mě naťukla k tomu, že právě nyní je čas na BooTea detox.

Tento přírodní čaj si můžete vybrat hned v několika variantách. Na 14 dní nebo na 28. Denní nebo večerní. Já si zvolila kombinaci denního a večerního a dobu detoxu jsem zvolila 14 dní. Nemusíte se vůbec trápit z dávkováním, jelikož je čaj připravený v pytlíčcích.

Denní čaj pijete každé ráno před nebo po snídani a večerní po večeři před spaním. Tento čaj je navíc i důkazem, že zdravé věci, co pomáhají mohou chutnat i dobře.

Tento čaj Vám má pročistit trávicí systém a to poznáte každé ráno. Nastartuje Vám metabolismus a ten bude parádně fungovat i po detoxikaci. Čaj navíc neobsahuje žádné hnusárny, ale je prostě a jednoduše založen na bylinkách a ovoci, které na naše tělo dobře fungují. V čaji tedy můžete poznat chuť máty, zázvoru, citrónové trávy, kopřivy, lékořice a spoustu dalších.

Samozřejmě je tento čaj DOPLNĚK STRAVY! Rozhodně stravu nemá nahradit. Já jedla pětkrát denně a po třech hodinách. Stravovala jsem se zdravě, protože jsem chtěla vidět výsledky. Takže jsem se snažila více porozumět stravě a často jsem se také o stravě radila.

 Snídaně byli tedy často v podobě ovesné kaše s ovocem, svačiny – ovoce, zelenina, obědy – kuřecí a rýže, nebo salát s kuřecím masem, těstoviny s tuňákem atd. (pokud žijete v Praze a nestíháte si vařit doporučuji GreenFactory), svačiny – zelenina, tvaroh a večeře podobné obědům, avšak méně sacharidům. Nebránila jsem se však ani sushi, para ořechům, proteinové tyčince, číně a navíc jsem i docela často zhřešila.

Asi Vás nyní bude zajímat cvičení. Musím se přiznat, že do posilovny jsem za těch 14 dní nevlezla ani jednou. Doma jsem posilovala asi tak 2 krát, ale chodila jsem na taneční tréninky. Taneční tréninky jsem měla většinou ob den a jeden trénink trval okolo 2 hodin. O víkendu pak byli dvě vystoupení a jeden celodenní trénink.

Jako bonus jsem měla navíc spoustu energie a lépe se mi i spalo.  I nyní cítím větší dávku energie, a i když pořád není moc sluníčka, tak mám lepší náladu, což také připisuji danému čaji.

Ale i tento čaj má své nevýhody. Připravte se na neustálé lítání na záchod, což je občas dost otravné, hlavně když jste v práci nebo ve škole nebo někde s kamarádkou. Při cvičení se navíc budete o dost víc potit (což si přeberte sami zda je to plus či mínus).

Změny můžete určitě vidět na fotkách a na mé postavě, avšak neumím si představit, jak bych vypadala, kdybych držela detox 28 dní. Možná to někdy v budoucnu zkusím.

Pokud uvažujete, že tento čaj zkusíte, tak Vám chci ještě doplnit pár informací. Už před detoxem se ujistěte, že se máte opravdu ráda, a že byste si nikdy neublížila. Tohle je opravdu jen detox né žádná dieta, pokud si tedy nejste jistí, že Vám to uklouzne a budete se omezovat v jídle, tak na to okamžitě zapomeňte. Pokud však víte, že se rádi máte a děláte to pro Vaše zdraví, tak s chutí do toho, za ty peníze to opravdu stojí.

Mě to navíc přineslo spoustu zážitků a přesvědčení. Má nálada, chování i sebevědomí se zlepšilo a všimli si toho i moji blízcí. Doporučuji si k tomuto detoxu přečíst nějakou fakt skvělou knihu, která Vám zvedne sebevědomí a prostě si to užívejte. (V mém případě šlo o knihu Dokonalá svůdkyně.)

Jsem za tuto zkušenost moc ráda, jelikož jsem udělala něco pro sebe a tím zase dodržovala pravidlo, že tenhle rok si užiju a bude můj.

A co uděláte pro sebe vy?


Vaše Jeina
                                    PŘED                                                          PO


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.