Black isn't boring - Monochromatic outfit, dream job, Valentino, shopping

Často jsem byla zastánce toho, že v černé na sebe moc neupozorníte, nyní však vím, že černá není nudná, ale ohromující. Už i ve filmu Pomáda si toho mohl každý všimnout, protože celo-černý outfit změnil Sandy v absolutní kočku a všichni si to přiznejme Sandy v tomto outfitu byla opravdu totálně sexy a ruku na srdce dámy, která z nás by sexy být nechtěla.
Krom toho se jednobarevný outfit řadí do trendu, který nese název monochromatika.

Monochromatika tu s námi žije už spousty let, protože je přece nádhera sladit outfit do jedné barvy. Pokud Vám to zní nudně tak opak je pravdou. Stačí si prostě místo barev hrát s materiály. Kombinace se tak stanou nekonečnými.

Já jsem si tedy tento trend užívala nedávno v černé, a to také díky mému wish listu. V mém wish listu jste si mohli všimnout, že jsem měla koženou bundu do střihu křivák, zajímavé tričko na ramena, černou ikonickou kabelku a černé džíny, které mi budou opravdu padnout. Vůbec mě nenapadlo, že vše zvládnu sehnat za 14 dní. Za všechno můžou samozřejmě výprodeje.  Ze kterých jsem si i mimo jiné sehnala konečně bílé botasky, co se třpytí.

Každopádně mi stačili tři obchody, jeden časopis a vydělané peníze a wish list byl fuč (samozřejmě jsem pořád shopaholic, takže ještě mám wish list kosmetiky :D). Možná shoda náhod, ale může za to i má připravenost.

Pokud jdete nakupovat a víte přesně, co chcete, tak Vám rozhodně doporučuji aplikaci Polyvore. Do této aplikace zadáte Váš vysněný kousek a vyjedou Vám všechny různé střihy tohoto kousku, také barvy, ukáže se Vám cena a kolikrát najdete stejný kousek v jiném obchodě za lepší cenu. Vše se dá navíc filtrovat a ukládat. Poté tedy víte kam jít, kde zkoušet, kde nakoupit či si daný kousek můžete koupit i on-line. Tak jsem tedy našla krásnou bundičku v Zaře.

Co se týče džínů, tak všechny moje džíny jsou ze stejného obchodu a to z Mohita. Když prostě víte, že Vám dané džíny v jednom obchodě opravdu padnou, tak se tam klidně vracejte. Hlavně je jednoduší sledovat slevy u jednoho obchodu než u tisíce.

Jakmile mi tedy přišlo upozornění na slevy, neváhala jsem a džíny si šla zkusit a tak jsem si i mimo džínů odnesla také černé tričko na ramena s krajkou, což mi přijde jako tři sexy prvky v jednom, navíc je také pohodlné a na dotek tak jemné a příjemné, že Vás stoprocentně bude chtít někdo pomazlit. Takže ho stoprocentně beru tenhle pátek na oslavu. 

A teď moje největší láska, která není chlap, je to moje nová kabelka Valentino. Sen se stal skutečností. Přijde mi zvláštní, že před rokem touto dobou jsem si splnila sen s hodinkami a kabelkou Michael Kors, je to jak kdyby únor byl mým úspěšným měsícem, kdy si vždycky náhodně seženu vysněné kousky za skvělou cenu. Tak to bylo i u téhle kabelky.

Značka Valentino má podle mě úžasný smysl pro detail. Na této kabelce, to jde také vidět. Je do detailu zpracovaná ze všech stran a i uvnitř. To Vás nutí se pořád kochat dokola a dokola a tak se znovu a znovu zamilovávat.
A jak jsem k ní tedy přišla? 
Pomohlo mi ELLE. Jelikož je můj sen pro tuto redakci pracovat, tak je jasné, že jsem hrdá odběratelka každého čísla už po několik let. Z ELLE hltám módu, čerpám informace a prostě s ním prakticky žiju.  A tak se stalo, že jsem v únorovém čísle (které přišlo v lednu) našla zlaté psaníčko Valentino, na které jsem se chtěla jít kouknout. Toto psaníčko bylo v obchodě Van Graaf, kde mimo jiné byli i slevy. 

Když jsem se tedy šla na danou kabelku podívat, tak jsem se nemohla rozhodnout, kterou kabelku si vezmu. Později jsem byla připravena si vzít černé psaníčko. Finální rozhodnutí jsem však nechala až na další týden, což mi přineslo ovoce v podobě mé nové kabelky. Pokud si vždycky představujete zamilovanou scénu, kde budete jen vy a on a svět se zastaví, tak přesně takhle jsem byla já a kabelka. :D 

Občas si opravdu přijdu jako z filmu Báječný svět Shopaholiků, pokud jste neviděli a chcete se zasmát, tak se na to rozhodně mrkněte. 

A tak bylo splněno. Netrvalo pak tedy dlouho a já si vše oblékla na jednou. Přidala jsem jen klobouk, prstýnek, boty a na rty jsem si dala svojí oblíbenou tekutou rtěnku od Too Faced a ke štěstí nechybělo nic. Co víc říct občas i ty materiální hodnoty jsou třeba.

Vaše Jeina


P.S. Občas se odměnit není ostuda a už vůbec ne, když je to ještě ve slevách. Neodsuzovat jsem žena.Share:

2 komentářů

Používá technologii služby Blogger.