Be my Valentine – My First Red Velvet

Ano měli jsme tu Valentýn a bohužel Vás s ním budu otravovat ještě tak dvakrát. Začnu tím nejlepším, a to oslavou Valentýna s mojí skvělou kamarádkou Péťou.

Péťu jsem chtěla překvapit už před školou. Čekala jsem tam s růží a připravenou písní One Less Lonely Girl, a když už mi Péťa napsala, že jde, tak jsem se schovala za sloup a byla připravena vyskočit. Bohužel Péťa před sebou měla slečnu, která málem dostala růží do hlavy a pořádně se mě lekla, když sem vyskočila od sloupu.

Co na to říct, občas ne všechny moje nápady jsou dobré. Slečna naštěstí nedostala infarkt, ale začala se smát. Péťa jen nevěřícně koukala a poprasku si nevšimla. Takže dostala jen růži bez písně. Navíc jsem druhou část dárku zapomněla doma, tak doufám, že při zítřejším předání už bude překvapenější.

Každopádně Péťa mě zná, jak vlastní boty, a tak mi dala absolutně boží bombu z Lush, která vypadá jako dáreček. Na krabičce navíc bylo nalepené srdíčko a všude milé papírky s nápisy, co zahřejí u srdce. Hrozně mě to potěšilo. Navíc mi tou bombou pomáhá plnit bucketlist, jelikož chci za rok vyzkoušet všechny bomby, co Lush má.

A když už jsme u toho bucketlistu, tak ten den jsme splnili další položku, a to bylo naše první ochutnání zákusku, který nese legendární a luxusní název Red Velvet.

 Asi si říkáte, proč zrovna tenhle. Odpověď je jednoduchá. Vzpomeňte si na film Magic Mike XXL, kdy Channing Tatum přijde za dívkou do kuchyně a po chvíli přichází ta boží věta:,, It´s Red Fucking Velvet“. V tu chvíli Vám začne hlavou probíhat, co je na tom dortu, tak zatraceně skvělého?

 No když ho ochutnáte, tak to pochopíte hned. Red Velvet se totiž rozplývá na jazyku a má božskou chuť. My jsme si ho vychutnali ve Starbucks a já si k tomu dala své oblíbené Chai Latte (mé nejoblíbenější Matcha latte jsem už totiž ten den měla :D).

Pak přišli na řadu hodiny a hodiny povídání a já byla ráda, že takovou nejlepší kamarádku mám. Krom toho mi Péťa vyfotila i outfit, na který se můžete těšit už v neděli. Jestli říkáte až, tak mám ještě druhou nejlepší kámošku, která se mnou Valentýna slaví taky. Takže budu v sobotu off.

To víte, jsem jak Sex ve městě, tam taky tvrdí, že kamarádky jsou spřízněné duše a muži jsou ti úžasní hoši pro potěšení.

Vaše Jeina


P.S. Nebojte zítra, ale článek bude.


Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.