Sněží, Sněží

Moje první knížka tohoto roku je Sněží, Sněží. Už delší dobu jsem jí měla vyhlédnutou, ale nyní když už máme i ten sníh jsem si řekla, že nastal její čas, a tak je tu a předčtená. Jsem z ní absolutně unešená a věřím, že pokud milujete Johna Greena, tak Vaše pocity budou absolutně stejné.


Tentokrát však nečekejte tragický konec, jelikož tuto knihu zakončuje úplně jiný autor. Ano čtete dobře. Kniha Sněží, Sněží je totiž prací a výtečnou spoluprací hned tří autorů. Jde tedy o Johna Greena, Maureen Johnson a Lauren Myracle.
Tato trojice vytvořila unikátní dílo, které Vás nadchne o Vánočních svátcích či Vám rozvine představivost při padání sněhu.

Kniha je plná romantiky a rozluštíte tajemství hned tří párů. Dozvíte se, co znamená pravé přátelství, uvěříte na zázraky, uvidíte, co vše může člověk udělat pro lásku, a nakonec se budete divit, jak to všechno do sebe zapadá a v tom je právě podle mě ta genialita.

Většinu našich hrdinů totiž spojuje společná škola, která je nyní díky prázdninám zavřená. Takže každý maličký detail v každé povídce je důležitý, protože se v další rozvine. Některé postavy dokonce celým dějem prochází a vždy je něco spojuje a tím se tedy může závěrečná scéna vyhrotit do úplných ideálů.

Všechny tři příběhy ovlivní sněhová bouře díky, které uvízne vlak, stane se autohavárie a většinu postav zažene do Waffel Hause.

Pokud máte rádi podivnosti a dobrodružství můžete se těšit na miniprase, roztleskávačky, vesničku pro elfy, zatknutí rodičů a ještě mnohem víc.
Vše se přihodí v maličkém městečku Gracetown, který si zamilujete, protože vytváří iluzi kouzel a andělů.

Tahle knížka se mi líbí hned z několika důvodů. Za prvé Vám dokáže, že ne vždy je to o co stojíme to pravé. Dává nám naději, že zázraky existují a donutí Vás přemýšlet nad láskou. Plus je tam i dávka Starbuck.

Pokud si tedy přejete lehčí knihu na čtení plnou zábavy a napětí, tak rozhodně zvolte tuto. A to dřív, než nám roztaje ten náš sníh. Protože po přečtení se můžete podívat z okna na sníh a vymyslet si svůj příběh, který se Vám třeba i splní.

Vaše Jeina  


Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.