Ohlédnutí se zpět - Děkuji 2016 - Ahoj 2017

Je nový rok a já tak začínám stranu jedna z 365. Dostávám nových 365 šancí a můžu se svým životem něco udělat.

Už dnes jsem najela na pár nových zvyků. Nový rok jsem uvítala se svou nejlepší kamarádkou Týnkou, a tak jsem ho přivítala s plnou láskou, protože nezáleželo na tom, kde jsem, jak vypadám, co dělám, ale s kým jsem. Pořádně jsme si to užili a roztančili celý sál, a mě to ukázalo, že se tance nemám vzdávat a mám na něm víc zapracovat. Více o mém plánu s tancem se dovíte brzy.

Další nový zvyk byl, že jsem strávila zbytek prvního dne v roce s mojí milovanou rodinou a sledovali jsme pohádky, nic není milejší než vlídný úsměv u pohádky, po protancované noci.
Rok jsem začala i zdravě, najela jsem pomalu na lepší jídelníček, který je konečně promyšlený.

Nezapomněla jsem i napsat kamarádům a popřát jim, krásný rok, který si zaslouží.
V tomto roce, chci plnit všechny sliby, co si dám, a tak se budu snažit pravidelně psát a nebudu vynechávat ani můj youtube kanál, který jsem dost zanedbávala. A tak dnes poprvé píši svůj článek na macbooku, což byl vždy můj sen, už od doby co jsem viděla Carrie v sexu ve městě psát své články na macbooku a já si vždy přála být jako ona. Pár věcí spolu máme společných, milujeme módu a psaní, hledáme nekonečnou a bezchybnou lásku, máme problémy s muži a často o sobě pochybujeme. V tomto roce chci tyto pochybnosti omezit na minimum, protože když něco budu chtít udělat, tak to udělám a ponesu hrdě následky a nikomu se za svá rozhodnutí nemusím omlouvat a to nemusíte ani vy.
A nyní už je čas i na trochu nostalgie. I když jsem ten typ člověka, co byl neskutečně rád, že starý rok odešel, a že můžu udělat tlustou čáru a začít znovu, tak jsou zde chvíle z minulého roku, které stojí za připomenutí a měla bych za ně poděkovat.

Za prvé to kolikrát jsem mohla cestovat. Jsem za to tak moc vděčná, byla jsem v Miláně městu módy, v Portugalsku městu vína, v Bulharsku v městě velkých párty, oslavila jsem Vánoce v kouzelné Anglii, nevynechala jsem ani Slovensko a Vídeň. Doufám, že budu moc cestovat taky tak i tento rok.

Za druhé jsem ráda, že střední škola pro mě skončila a já složila maturitu hned na první pokus.  A po střední jsem nastoupila do nejskvělejší školy na světě do Tutoru a potkala jsem nové přátelé, které mám opravdu moc ráda a doufám, že tu se mnou zůstanou i tento rok.
Děkuji také za to, že jsme všichni zdraví a také děkuji za všechny dobré i špatné zkušenosti, co mě posílili a dostali sem.

Děkuji, že jsem mohla být na koncertě Justina Biebera a celý večer si užila. Donutilo mě to tak přemýšlet o účelu a ten budu tento rok hledat.
Jsem také ráda, že jsem zase začala chodit na Poledance, děkuji že jsem mohla být dvakrát na óčku v pořadu mejkap, děkuji za to že jsem mohla být ve škole stylu a také v Make-up Institutu.

Také děkuji, že jsem si mohla zahrát v seriálech jako je Ohnivé kuře či Přístav (na scénu v plavkách ráda vzpomínám). Děkuji za setkání s lidmi jako je Get The Louk. Děkuji za příležitost Dailystylu.cz, kde jsem tento rok pracovala a tak jsem měla možnost se zúčastnit akcí jako byl Fashion week. Děkuji za všechny knihy, představení, výstavy a informace.
Když se nad tím tak zamyslím, tak to byl úžasný rok. Zažila jsem toho opravdu hodně a hodně jsem se toho naučila.

Občas je lepší si připomínat to dobré než to špatné a od toho mám také svůj blog. Což byla nejdůležitější část roku 2016. Založení mého blogu a youtube kanálu. Úplně mi to totiž změnilo život. Kdykoliv mi je zle tak se z toho prostě vypíšu.
Tento rok budu takto myslet pořád, když přijde něco zlého, tak budu myslet na to dobré co už přišlo nebo co přijde. Budu myslet na to, že mě špatná zkušenost posune dál a dovede mě na správné místo.

Takže dnes mi už zbývá jen si napsat dopis pro moje budoucí já a můžu říct, že jsem začala první den v roce podle mých představ.

Vaše Jeina

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.