Neskutečný zážitek při meditaci – Jak si splnit přání

Přeji Vám krásné dobré ráno! Dnešní článek je trochu neobvyklý, protože bych se s Vámi ráda podělila o můj první zážitek z meditace.


Jak již víte, v poslední době jsem přehodnotila spoustu věcí, a tak jsem získala nový rozhled a dostala jsem se i k jiným názorů. Nyní již moc dobře vím, že opravdu pevně držíme každý z nás svůj život v hrsti a my s ním právě rozhodujeme. My ovlivňujeme, jestli se nám přihodí špatné či dobré věci.

Když jsem nad tím tak přemýšlela, tak jsem zrovna projížděla Youtube a narazila jsem na Anie Songe a Lukáše z Bali. Tento úžasný pár se vydal za svými sny a žijí na Bali a rozhodli se žít svými sny hned po střední. Když si poslechnete jejich příběh, tak Vás rozhodně nakopne a Anie začala vyprávět o tom, že si prostřednictví meditace pro splněná přání vysnila Bali.
V takovou chvíli Vás napadne, že to zkusíte také.

Můj první pokus byl neúspěšný, jelikož jsem myslela, že můžu meditovat před spaním a usnula jsem. Avšak můj druhý včerejší pokus mě absolutně dostal, protože jsem se dostala do jiné dimenze světa a v jednu chvíli jsem dosáhla pocitu, že mé tělo jsem zanechala v pokoji a mysl odešla do budoucnosti.
V této meditaci se mluvilo i o tom, že tato realita je jen jedna z možností. To mi připomnělo film Doctor Strange, kde se mluví o meditacích, realitách, dimenzích a prostorech. Po tomto zážitku jsem začala přemýšlet, zda může být tohle pravda. Donutí Vás to přemýšlet nad fakty a fikcí.

Po meditaci ve mně zůstal pocit proudící energie a získávala jsem obrovské množství tepla z životadárného světla.

Na konci jsem dosáhla přesvědčení, že od této doby se mi bude dařit ve všech směrech a život bude jen lepší a lepší. Toto přesvědčení si na konci meditace i několikrát opakujete.

I když to bude některým z Vás připadat jako hloupost, tak já tomu opravdu věřím a chci ke svému životu přidat více jógy a meditace. Věřím, že když si pomocí meditace dáte do hlavy cíl a budete v něj věřit a pracovat na něm, tak se splní, jinak to přece není ani možné.

Pokud si stále myslíte, že tohle jsou jen žvásty, tak Vám doporučuji zkusit to na vlastní kůži. Zkuste prostě vypnout a nechat se vést absolutním klidem a jen hlasem. Doporučuji zkoušet ve svém pokoji a úplně sama, protože s kamarádkami se stoprocentně budete smát. Může to být třeba Vaše tajemství.

Přikládám Vám tedy místo fotek video Anie Songe a Lukáše z Bali a zde máte i odkaz na meditaci.
Přeji Vám krásný den.

Vaše Jeina

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.