My reading challenge 2017

Už přes týden jsem nemocná, a tak jsem se na svém just do it listu zasekla. Brouzdala jsem tedy na svém pinterestu a přemýšlela jsem, co ze svého listu můžu udělat z postele. A ejhle vykoukla na mě výzva plná knih. Tento rok jsem si slíbila, že přečtu 100 knih. Někomu to přijde nemožné a pro někoho to je hračka. Podle mě není nemožné vůbec nic a challenge může začít, navíc Vás o všech knihách budu informovat, jak na youtube, tak pomocí článků a třeba Vás to chytne taky.

Chci si touto četbou také rozšířit obzory a objevit i nové knihy a autory. Proto jsem si stáhla tři Reading challenge 2017, které mi ukážou cestu jak na to.

První Challenge Vám zadává jednu knihu na týden, což je 52 knih za rok, já však musím přidat. V tom mi pomáhá mé cestování Praha/Ústí, díky tomu získávám 3 hodiny na čtení, takže mi nedělá problém za dva dny přečíst knihu o cca 300 stránkách. Po této výzvě, která mě dovede k 52 knihám, přepnu na challenge, která je rozdělená podle nálad.

Střídají se tedy knihy pro zábavu a knihy pro dospívání (myslím tím, že Vám pomůžou rozšířit myšlenky a srovnáte si, co chcete od života). Takto se seznámíme s 24 knihami. A jsme na čísle 76.

Proto tu mám poslední seznam, který jsem nasdílela i Vám. Je zde dalších 52 knih a z nich už si budu vybírat, ale přitom to také chci splnit vše.
Minimum je tedy 100 knih, pokud zvládnu víc budu jedině ráda.

Jdete taky do toho? Vaše Jeina

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.