Moje nové přírůstky – Too Faced Melted Matte, Too Faced Brush set

Už nějakou tu dobu toužím po sadě štětců od Too faced Pro-Essential Teddy Bear Hair Brush Set, a tak jsem si je do své sbírky prostě musela pořídit k narozeninám. Když jsem však byla na cestě do prodejny Sephora dostala jsem milou smsku, že si mám vyzvednout dárek k narozeninám. A tak se stalo, že mě zase můj kamarád předběhl. Mé vysněné štětce mi sehnal už měsíc předem a já tak měla ohromnou radost. Ale i tak jsem si řekla, že do Sephory skočím pro dárek, který dostanete, pokud jste členem klubu a také na čumindu.

A nebyla bych to já, kdybych si nic nekoupila. Tak jsem pokračovala ve značce Too Faced a pořídila jsem si absolutně boží tekutou matnou rtěnku (asi už má stá:D, ale tekuté rtěnky prostě miluju).

Vybrala jsem si odstín It´s Happening (tedy matně výraznou růžovou s lehkým nádechem do červena.) Tento název se mi velice líbí, protože mi to připomíná, že stát se může vše a věřím, že s touto rtěnkou zažiju na vlastní kůži kouzla, a tak k mé cestovní (PURPOSE) bundě, přidávám i rtěnku. Postupně si tak chci vytvořit cestovní kolekci, jelikož mě v červenci čeká cesta do mé vysněné země, ale o tom až příště.

K této rtěnce dále musím říct, jak báječně drží. Můžete pít, můžete jíst, prostě vše a pořád drží a její odstín se ani trochu nezmění. Tahle rtěnka už se mnou přežila dvě party, takže má mojí plnou důvěru.

Musím říct, že mé vysněné štětce nejsou jen na koukání. Krom toho, že jsou totálně sladký a opravdu Vám pohladí oči po estetické stránce, tak jsou také velice praktické a dobře se s nimi pracuje. V setu najdete 5 štětců. Jeden na pudr a čtyři na oči. Štětce jsou velice pevné a přitom jemné. Dobře se drží v ruce a maluji skoro sami. Štětinky jsou syntetické, a proto jsou pojmenované po medvídkovy. Jako bonus k sobě mají absolutně boží taštičku, která je růžová se zlatými srdíčky a jako zip máte malinkého medvídka se všemi detaily. Ani vnitřek taštičky není odbytý najdete tam Too faced nápisy a další medvídky.

Můžu si tak ze svého wishlistu odškrtnout hned dvě položky. Ale znáte to pořád se to zvyšuje. :D Takže v dalších článkách čekejte témata jako například : jak si můžete vyrobit svůj wishlist, jak výhodně nakupovat dané věci či jak je jiným způsobem získat. Podíváme se i jak se naučit šetřit (což se tento rok učím i já :D) a také se Vám pochlubím s mými seznamy, které budou plné obrázků.

Ale nebojte dále se u mě dočtete i o knihách, outfitech a samozřejmě nikdy nebudou chybět články od srdce. Prostě budu volně psát a vy si můžete vybrat ze škály, co Vás zajímá.


Vaše Jeina
Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.