Konečně 20! – Dárky, které se nerozbalují, jsou nejkrásnější.

Asi si říkáte, proč se tak raduji z 20, ale já se prostě musím přiznat. Na tohle magické číslo se už těším minimálně rok. A nyní to tu je. Dnes už oficiálně nepatřím do světa teenegeru a je čas si dělat svá vlastní rozhodnutí. Být nezávislá dívka, plná naděje a snů. Už nechci ustupovat ani se vzdát a sny si splním, protože na to mám a proč by ne. Když něco chceme, tak to přeci můžeme dokázat.


Dvacítka pro mě tedy znamená rok mezi dospělostí a životem teenegera. Jednu etapu opouštím a druhou začínám, ale ani v jedné v podstatě nejsem. Proto chci, aby 20 byla můj rok.
Je čas být sama sebou a poslouchat svou intuici. Můžu dělat špatné i dobré rozhodnutí, protože obě dvě mě posunou dál. Můžu ignorovat ty, kteří se mi smějí, jelikož to znamená, že jdu správnou cestou.
 Budu sobecká, co se týče mého času, protože čas je velice cenný. Chci podniknout dobrodružný výlet a chci ho zažít sama, protože se chci naučit žít sama se sebou, a to není tak jednoduché.
Můžu se chovat jako blázen, protože už mi po druhé 20 nebude. Chci tento rok prožít tak, abych na něj mohla být pyšná a nikdy si ho nevyčítala.

Pokud čekáte, že tento článek bude i o hmotných dárkách, tak to se mýlíte, protože ty nejcennější dárky jsou ty, co zahřejí u srdce. Takových to dárků jsem měla hned několik. Podílela se na nich hlavně moje sestra, která je ta nejúžasnější ségra ze všech.

Nejdříve jsme spolu strávili šílený večer plný zábavy, filmů, tance a dobrého občerstvení. A hned ráno mi napsala to nejkrásnější přání. Nikdy mě nenapadlo, že mě moje ségra může mít tak moc ráda. 
Strašně moc jí zbožňuji a každé její slovo mě dostalo a zahřálo u srdce. Jsem šťastná, že takovou sestru mám. Nikdy bych jí nevyměnila. Zjistila jsem, že mi rozumí víc, než si myslí, že mě chápe a podporuje. To všechno je to největší bohatství.

V krásných přání pokračovala moje kamarádka Péťa, ta mě zase přesvědčila o mých dobrých vlastnostech. Ukázala mi, že můžu dokázat vše, co chci a dala mi ten největší dar a tím je pocit, že jí na mě záleží a zná mě. Absolutně mě tím dostala, nikdy jsem nepřemýšlela, co pro někoho můžu znamenat a nyní se to na mě valí ze všech stran.

Cítím se tak milována, moje rodina mi to dnes dokazuje ze všech stran.
Zahřívají mi srdíčko krásná přání i od lidí u kterých mě ani nenapadlo, že si vzpomenou.

Žiju jen jednou a nyní cítím, že žiju pořádně. To nejkrásnější, co si můžete vzájemně dávat je láska a pomocná ruka. Pokud zvládáte obojí, tak se Vám to vše vrátí. A díky tomu se nyní cítím jako milionář. Dostala jsem takto ty nejcennější dárky.

Děkuji Vám všem za všechno. Za přání, životní lekce, lásku, za čtení, sledování a za to, že jsem Vám nějakým způsobem mohla přijít do života.
Vaše Jeina


P.S. I feel I have purpose.  

Tags:

Share:

2 komentářů

  1. Janičko, přeji ti krásné narozeniny a děkuji, díky tvým inspirativním článkům a milým slovům mého přítele jsem si také založila bucket list a blog! :) Pokračuj dál ve svém snu a nepolevuj!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já mnohokrát děkuji. Za přání a podporu. A držím palce v plnění listu ❤️

      Vymazat

Používá technologii služby Blogger.