First BDAY of my blog and Youtube – The best of 2016

Rok 2016 utekl jako voda a já v něm udělala zásadní rozhodnutí a změnila jsem samu sebe. Jedno z těchto rozhodnutí bylo i to, že si založím blog a poprvé se mohu pochválit, že jsem to nevzdala a celý rok jsem pilně psala a sdílela s Vámi své pocity, zážitky a myšlenky.

Díky tomuto rozhodnutí jsem mohla sledovat svůj roční vývoj a nyní se mohu ohlédnout zpět a říct si, že ten rok byl mnohem lepší, než jsem si myslela.
Díky tomu se nyní víc, než na špatné věci dívám na ty dobré a rozhodně za ně děkuji, což jsem dříve nedělala.

Věřím, že tohle nejsou poslední narozeniny mého blogu, a že tento rok víc zapracuji na Youtube.
Nyní už trochu toho vývoje. Mé magické číslo založení blogu je 1.1. a Youtube vznikl 4.1. Jedničky mám ráda, protože jsem narozena 11.1.
Za ten rok vzniklo u mě na kanále na Youtube  55 videí. (číslo 56 Camden Town odstartovalo tento rok)
Páni tohle číslo jsem ani já sama nečekala. Takže jsem nakonec i dodržela svůj slib, jednoho videa týdně.  Jupí! Každopádně, co se týče střihu a kvality musím se zlepšovat a na tento rok mám pár nápadů, co by se Vám mohli líbit.
Pamatuji si své první video, který bylo absolutně skvělý. Jednalo se o Fashion / Dress in winter a já na něm zažila první pochvalu i první kritiku.
Moje nejsledovanější video byl Vlog z přímaček na DAMU a docela mě to překvapilo, ale přitom to je logické. Když se někdo na DAMU připravuje, tak každá rada dobrá, že?
Nyní už poslední čísla z YOUTUBE kategorie :D. Za rok 2016 jsem dosáhla počtu shlédnutí 23 542 a za to Vám děkuji. Děkuji každému, kdo se podíval či dal odběr. A odběry se už pomalu blíží k číslu 200.
Avšak větší a lepší práce, jde vidět na mém blogu. Na mém blogu jsem jste mohli objevit 105 článků a čím novější jsou, tím jsou podle mě lepší. Původně jsem čekala, že blog bude jen o módě, ale zvrat přišel rychleji. Začala jsem o dost víc cestovat, připravovala jsem se na maturitu, měla maturitní ples, měla jsem špatné i dobré chvíle s klukama, zažila jsem několik workshopu, vyzkoušela jsem si mnoho prací a čím víc jsem psala, tím úžasnější věci se děli a já se chtěla o ně s Vámi dělit.
Nebýt mého blogu, tak nikdy nepříjdu na to, že možné je všechno, a že každý sen se může splnit. Změnila jsem i názor na to, co má můj blog dávat ostatním, podle mě by to měla být síla, inspirace a víra. Chci, abyste se naučili milovat sami sebe a abyste žili, tak jak chcete. Protože si to všichni zasloužíme.
V tomhle roce, jsem se také setkala s novými lidmi. Na prvním místě myslím nové přátelé s Tutoru, na druhém místě jsou blogerky z a cup of style, youtuberka Get the Louk, modelka Agáta Prachařová a s Nikol Moravcovou. A ke konci roku jsem viděla na živo vystupovat Justina Biebera a bylo to absolutně boží!
Co se týče práce začala jsem psát také do Dailystyle.cz, díky kterým jsem se zúčastnila Barvám neutečeš nebo prohlídky obchodu Lush a hlavně mého prvního Fashion weeku. Měla jsem první přednášku na střední škole. Dvakrát jsem natáčela do pořadu Mejkap, který se točí na óčko. Pořád jsem také byla make-up artista a stylistka a také jsem dělala modelku Make-up Institutu. A nemůžu ani zapomenout na mé komparsové a vtipné účinkování. (Plavky Forever :D)
Významné bylo i udělání maturitní zkoušky na první pokus a konečně jsem mohla z gymplu vypadnout. Musím však přiznat, že poslední zvonění a maturák byl super.
Ted’ je čas pro složku JÍDLO! To máme všichni rádi. Samozřejmě jsem hřešila, ale když jste v Itálii, tak si tu nejlepší zmrzku musíte dát, stejně tak jsem nemohla vynechat Milk Train v Londýně. Ale i přes mou hříšnost se musím pochválit, začala jsem se lépe stravovat a tím jsem cítila i větší příjem energie. Navíc jsem začala i vařit a s plnou sobeckostí musím říct, že mi to i jde. Vyzkoušila jsem si na vlastní kůži Ugovu očistu a musím, říct že zabrala. Na Vánoce jsem i vytvořila svojí první perníkovou chaloupku a i když ji drželi hlavně špejle, tak vydržela až do dnes. :D
V minulém roce mi v životě zůstala i má úžasná kámoška Týnka, která je prostě na celý život. Spoustu mě toho naučila má trenérka Janička a přibila skvělá Petra.
V minulém roce jsem také udělala nespočet outfitu, měnili se u mě barvy, styly, boty a i způsob líčení.
 
Moje shopaholictví na oblečení se jemně zmírnilo a já objevovala kouzlo outletů. Jemně se zvýšil počet mých šmínků a parfému. Dostala jsem se k neuvěřitelnému číslu rtěnek a stala jsem se Bookoholicem a brzy Vám představím svojí čtecí výzvu.  
Hlavní bodem roku 2016 bylo cestování! Doufám, že i tento rok to tak bude. Byla jsem dohromady v minulém roce v osmy zemích, plus jsem ještě cestovala po ČR. Cestování je stejně na životě nejkrásnější. Pořád něco objevovat, zkoušet nové věci, poznávat kulturu a nové lidi.

 
Naučila jsem se prostě život vnímat jinak a začala si ho víc vychutnávat. Tento rok budu opravdu žít a hledat účel, ten máme přece všichni. Takže Děkuji 2016! A nyní budeme už jen drtit 2017.

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.