Winter Wonderland London ♥

Absolutně kouzelný je na Vánoce právě Londýn. Všude je plno ozdob, dobré nálady a plno dobrot. K absolutní klasice patří v Londýně Winter Wonderland a já měla to obrovské štěstí a tento rok jsem ho zažila na vlastní kůži. Za všechno může moje úžasná sestřička, která mě k sobě do UK pozvala a na tento úžasný market mě vzala. Takže jsem si díky ní splnila další úkol z mého bucket listu.

Celý můj pobyt v UK byl opravdu báječný a neobvyklý. Ségra mi ukázala Londýn poprvé úplně jinak a v jiném světle, ve světle Vánoc a já se tak do Londýna poprvé zamilovala.

Dříve pro mě Londýn znamenal nákupy, nyní jsem však objevila to nejkrásnější z něj a o spoustě z těch věcí, co jsem viděla, jsem ani nevěděla. Ale o tom všem Vám ještě povyprávím v dalších článkách, takže pěkně kapitolu po kapitole.

Můj let do Londýna byl již brzy ráno a já už se nemohla dočkat. Moji ségru jsem viděla po opravdu dlouhé době a opravdu jsem si jí užila. Hned po ubytování a rozkoukání jsme se vydali do centra. Po Londýně jsme se pohybovali pěšky nebo metrem a double deckrem. Pořídila jsem si totiž na doporučení ségry oyster card, na kterou si vložíte peníze, a tak pohodlně můžete cestovat a vyjde Vás to i levněji a vše je lepší než hop on, hop of autobus.

V centru jsme vystoupili nedaleko Hyde parku, kde se ukrývá slíbený Winter Wonderland. Už zdálky mi vykouzlil obří úsměv na tváři, který se jen zvětšoval a nepřestával. Musím potvrdit, že právě slovo wonderland si tyto markety zaslouží.

Obrovská část parku byla předělaná v obrovský zábavní park plný atrakcí, soutěží a stánků. Vše je dokonale zorganizované a celý park má svůj systém. Na začátku Vás hned přivítají Anděle v části Angels Market, hned vedle je obrovská stavba, která vypadá jak Ruský palác a v něm můžete vidět představení Louskáček na ledu.

Za ním jsme si hned v Bavorské části nacpali pupky klobásou v housce, prošli jsme kolem cirkusu, koukali se po handmake stánkách a pak jsme dostali chuť na něco sladkého a tak jsme si v části The Luminaires dali palačinky a já ochutnala mé první churros.  Pak jsme vše zapili horkým cidrem a také skvělým punčem se zázvorem. Užívali jsme si výhled na všechny ty světelné atrakce a já nakoupila i pár dárečků.

No prostě na Winter Wonderlandu najdete prostě vše, co Vám udělá radost a pomůže Vám pocítit úžasné Vánoce plné lásky na vlastní kůži.

Vaše Jeina

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.