Učím se vařit - všechny výzvy z Just do it listu, které se týkají jídla ♥

Věřte nebo ne, tak vařit může každý! Ano zní to jako z pohádky ratatouille, ale je to to opravdu PRAVDA!
Já jsem vždycky raději pekla, než vařila. Z vaření jsem měla respekt a raději jsem vychutnávala sousta, než je tvořila. U nás v rodině však umí vařit úplně každý. Můj taťka je expert snad na všechny kuchyně světa a moje mamka je přeborkyně české kuchyně, a i té rychle. Moje sestra zase umí nakrmit dětská bříška, a tak jsem si řekla, že v mém just do listu bude i vaření.
V listu tedy mám hned několik výzev, které se týkají jídla. Chci vyzkoušet 11 nových pokrmů, které jsem nikdy nejedla, na týden se chci stát vegetariánem, chci zkusit sacharidové vlny a jak už jsem zmínila naučím se vařit minimálně jedenáct jídel a vyzkouším jedenáct nových receptů z oblasti pečení. Doufám, že budu mít i možnost se zúčastnit nějakých kurzů pečení a vaření.  
Všechno splním, protože jsem si to slíbila. Zkouším lehčí i těžší recepty. Nejednoduší je pro mě těstovinový salát s tuňákem, složitá však není ani pizza, a dokonce jsem poprvé pracovala s lososem a hned na poprvé se mi povedl. Miluji italskou kuchyni, proto se zatím všechno točí kolem ní.
Doufám, že se za ten rok toho naučím tolik, že budu moci vymyslet svůj vlastní recept, se kterým se Vám pochlubím. Zatím hledám inspiraci na internetu a v kuchařkách. A věřím, že se jídlo naučím lépe aranžovat, aby se Vám sbíhaly sliny a měli jste chuť to vše hned vyzkoušet. Zatím však přeborník nejsem, ale i tak se Vám ráda pochlubím.
A co vy a vaření?

Vaše Jeina  

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.