Nový rok - NEJSILNĚJŠÍ CHVÍLE TOHOTO ROKU PRÁVĚ NYNÍ, přípravy, dopisy a Motivační článek

Příští rok chci začít úplně jinak, od znova a pořádně. A proč ne? Všechno je možné a vše závisí na našich rozhodnutí, protože každý den dostáváme novou šanci znovu začít a těch šancí dostaneme příští rok 365. Ten jeden rok pro nás nemusí znamenat nic anebo může znamenat všechno. Já si vybrala samozřejmě všechno.

Ano už zase, bude mi 20 a tak je čas na změnu. Prostě dvacítka pro mě moc znamená. Chci být lepší člověk a konat dobro. Nedávno jsem četla krásný citát. Jde o tento citát : „ You can make a huge difference in this world if you just give to others. It is a feeling like no other.“ Takovýto citát Vás nejen zahřeje u srdce, ale také Vás zamrazí. Mě to o sobě donutilo i dost pochybovat, ale v tomhle roce jsem se přece jen něco naučila a to, že nikomu nemusíte zdůvodňovat své činy, protože je to Váš život, vy jste dostali tu možnost žít a vy si volíte cestu. Pokud máte sny, tak si za nimi přece běžte, protože nikdo to za Vás neudělá a nenechte nikoho, aby Vás zastavil. Nikdy neříkejte nikdy. Občas příjdou špatné časy a občas uděláte špatná rozhodnutí, ale špatné rozhodnutí Vás dostanou na správné místo a jednoho dne se ohlídnete zpět a zjistíte, že všechny ty dílky, rozhodnutí a situace zapadají do sebe, protože jste tam, kde máte být a dokázali jste to, co jste měli.

Já věřím na osud a pokud něco má nějak být, tak se to dříve či později stane. Pokud věříte v boha, tak si řekněte on to tak, chtěl a měl k tomu důvod. Ano věřím v účel. Podle mě všechno svůj účel má. Pokud svůj účel víte a víte o svých snech tak může začít vaše dobrodružná a těžká cesta. Celá cesta je důležitá, a to že bude neuvěřitelně těžká Vás posílí. Nikdy se však při ní za nic neomlouvejte, protože to takhle má být..

 Můžeme si zvolit štěstí, protože si ho všichni zasloužíme, ať už jsme provedli cokoliv, vždy můžeme vše anulovat a začít znovu. Nenechte strach, aby Vás vyřadil, protože není čas se bát, ale je čas žít.
Všechno přijde ve chvíli, kdy zjistíte, že jste sami sebou a nenecháte si to vzít, protože pokud milujete sami sebe, mohou Vás pak milovat ostatní. Ale vždy ten nejsilnější vztah musíte mít sami ze sebou. Nenechat si ubližovat a být svým pánem, to je klíč.

Na mojí cestě je však několik cílů. Za prvé najít balanc a nenechat se rozhodit. Abych to dodržela, tak začnu ještě lépe jíst, chodit na jógu, budu cvičit a hlavně tančit, protože tanec, je jedna z mých podstat. Abych na nic z toho nezapomněla, na své sny a cíle, začala jsem si budovat motivační zeď. Nápad na tu zeď mi dala kamarádka, která mi dala krásný dárek k Vánocům a to feelings post. Začala jsem si tedy lepit fotky od kamarádky. Fotky naše a motivační citáty a pak mě napadlo prozkoumat pinterest a najít víc fotek. Našla jsem citáty pro nový start a rok, našla jsem srdcové citáty mých hrdinů, jako je John Green,  Justin Bieber, Rihanna, Coco Chanel, Chris Powell a jeho žena Heidy a nemohl zde chybět ani film Dirty Dancing a kniha Eat, Pray Love. Našla jsem však i citáty od neznámých lidí, co mě absolutně dostali. Například : If you have the power to make someone happy, do it. The world needs more of that.

Dále jsem si založila svojí Adventure Book, kde budu celý rok zaznamenávat, všechny challenge, cestování a tak, a kdo ví, třeba tuto knihu i jednou vydám. Nezapomněla jsem ani na založení deníku osobního, deníku na cvičení a Just do it deníku.

Nakonec jsem svůj pracovní diář doplnila o fitness diař, který dávám i kamarádce (ve dvou se to přece lépe cvičí).  Dále nesměli chybět ani kasičky, o kterých se brzy dovíte víc, protože mají svůj speciální systém a nakonec jsem si založila Memory box. Každý den vyfotím na instax aspoň jednu fotku, kterou do boxu vložím. Pokud jich bude víc budu jedině ráda. Po roce tento box prohlédnu a vše si připomenu.

Na závěr tohoto roku bylo však důležité za vše poděkovat. Za to, že stále dýchám, za lásku ostatní, za jídlo, pití, možnosti. Děkuji rodině a přátelům, že tu se mnou tento rok byli, a že se mnou jdou do dalšího roku. Děkuji za zdraví, účel a za Vás moji mílí čtenáři. Děkuji, že jste tu a dáváte mi podporu. Přeji Vám ten nejkrásnější rok a ať už ho začnete jakkoliv, tak začněte na plno a splňte si své sny, protože na to máte a jste jedinečný.

P.S. Na nový rok dávám nově navíc překvapení kamarádkám a jsou to právě motivační obálky, udělejte taky takhle někomu radost nebo klidně sobě.

Vaše Jeina


Life is worth living


Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.