Nákupy v Londýně - Třípatrový LUSH, TOP PIZZA HUT, Star Wars


Jak již víte z předchozích článků, před Vánocemi jsem strávila nějaký ten čas v Londýně, a tak jsem měla možnost nakupovat dárky právě tam. Je to sice klišé, ale kam jinam zajít na nákupy než na Oxford street, ale víte co nejvíc božského Oxford street skrývá? No přece tří patrový LUSH.
 Já jsem prostě nemohla odolat, jsem totiž již přes rok totální Lushoholic. :D Tenhle rok chci navíc vyzkoušet všechny bomby, co Lush má, ale převážet je kufrem z UK mi nahánělo hrůzu, jelikož by bylo velkým zklamáním otevřít kufr a zjistit, že jsou rozmlácené.
 Nakoupila jsem zde však čerstvou masku z růží pro mě, pak masku proti černým tečkám pro ségru, dále pro mě a mé kamarádky sprchový gel Snow Fairy, který lahodně voní a má plno třpytek. Péťe jsem koupila masku na vlasy Marilyn Monroe, která prostě rozzáří každou blondýnku. A pak jsem ještě koupila ségře to, co si vybrala.
V tomto obchodu mě velice zaujala velikost všeho. Obrovské kádinky na zkoušení bomb, všude samá umyvadla, můžete jsem zajít i do lázní či si vyzkoušet šampón a masku před koupí na místě, a dokonce Vám pak i vyfénují vlasy, to bylo totálně boží, protože jsem nikdy nezažila, že si v obchodě můžete zadarmo vše zkusit před koupí.
Navíc se zde konala i Lush oslava narozenin. Tu si můžete uspořádat za příplatek a to bylo neuvěřitelné a chci to taky prostě narozky v Lush :D. Jestli Lush milujete, tak tady ho budete milovat ještě víc.
Po Lush jsme zajeli na Hilton trhy, které byli udělané podle zemí kde je hotel Hilton, takže jsme našli i stánek Praha, kde točili Staropramen, já však na pivo nejsem, takže u mě vyhrál Punč. Pak jsme prošli kolem kina a tam stáli postavičky ze Star Wars, takže filmová horečka stoupá.
Pak už nám vyhládlo a my se tak vydali na nejúžasnější pizzu, která je na Oxford street. Ano zase zpět na Oxford street, ale když jedete Double Decker, tak Vám to ani nevadí, spíš si to užíváte.
 Tu úžasnou pizzu najdete v pizzerii Pizza Hut a vypadá to tam jak na Komikomu. Všude po zdech máte postavičky, které jsou nějak spjaty s pizzou. My jsme si se ségrou dali velkou pizzu a tak měli salátový bar zadarmo, protože v Pizza Hut je psané pravidlo na zdi The Hut is made for sharing. Proto se za velkou pizzu dává odměna. My si k tomu navíc dali domácí brambůrky se sýrem a já myslela, že absolutně puknu, jak jsem byla přecpaná. Musím Vám však říct, že po takové dobrotě se opravdu spalo sladce.

Vaše Jeina
P.S. Našla jsem i nejúžasnější obchod a to byl obchod s Mumínky. Mumínci byli pohádkou mého dětství, a co je víc nostalgické než je potkat na Vánoce. ♥Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.