My Christmas – Gifts from the heart and with purpose

Tyto Vánoce byli úplně ty nejkrásnější ze všech. Nejdříve jsem je strávila v nádherném Londýně, po té s mojí úžasnou třídou, dále pak s Týnkou a zakončeny byli s mojí celou rodinkou. I moje ségra dorazila, což byl ten nejlepší dárek. Společně jsme vařili, zdobili a užívali. Byla to prostě nádhera. Všichni se sejít a povídat si.

Dárky jsem balila těsně před večeří a pár svých jsem si i otevřela při balení. Šlo o dárky od mých přátel. Týnka mi například dala úžasnou knihu Milostně dopisy slavných můžu, které možná znáte ze Sexu ve městě a k tomu paletku Freedom v růžových odstínech. Dárek mi předala s krásnými slovy a já jsem byla ráda, že jí mám, a že se tak dobře známe. Krom klasického kupovaného dárku, jsem Týnce vyrobila Memory jar, ve kterém jsou naše zážitky napsané na papírkách. Takže kdykoliv bude mít špatný den, tak si může jeden či více přečíst.

Podobný dárek, ale víc vypracovaný dostala ode mě i Péťa, která mě absolutně dostala svým dárkem, který byl taky od srdce a ručně vyrobený. Péťa mi tím dárkem ukázala, že i když se známe chvíli, tak mě zná, jak vlastní boty. Připravila mi obálky pro špatné i dobré chvíle a už mě hned třikrát v nich dostala. Prostě takovou kámošku jako mám já chce každý. Hned první byla PurposeTour čepice, protože koncert JBho byl náš první společný a doufám, že ne poslední.

Holky jsou prostě úžasné. Ale další srdcový dárek na sebe nenechal dlouho čekat a vlastně přišel jako úplně první a dočista mě překvapil (opět od tajného). ÚŽASNÁ univerzální džínová bunda značky mango. Už jsem si jí několikrát zkoušela a pořád pochybovala, zda ji koupit nebo ne, a nakonec jsem jí dárkem dostala. Ta bunda znamená ještě víc, protože k ní byl dopis a v něm byl vysvětlen její účel. 
Mám s touto bundou procestovat celý svět, protože cestování je lepší než narvaný šatník a dobrodružství Vás nikdy neomrzí jako boty. A tak se dobrodružství plánuje a chystá.

Pro inspiraci jsem navíc dostala úžasné knihy. Mám teď nově knihy Coco Chanel Pohled zblízka, Love Style Life od Dóre, Bibli Stylu a Tajemství tváře. Ségra mě dostala knihou Paper towns. Jak již víte Johna Greena miluji a mám všechny jeho knihy přečtené, žádnou jsem však nikdy nečetla v originále, a tak mi ségra dala právě Paper towns v angličtině. Tak hurá do zlepšení jazyka a vychutnání slov Johna.

Ke knize mi navíc segra přidala novou kolekci Zoella, protože ví jak moc jí hltám na Youtube. Pro štěstí mi pak dala mamka Princess ring od Pandory a největší nakopávač byl MACBOOK AIR, který mi ulehčí práci. Budu na něm dělat vše. Stříhat videa, psát články, upravovat fotky a doufám, že i na něm napíšu svou první knihu. Hlavně stejně jako bunda procestuje svět. Prostě Just do it.

Ale nejkrásnější z toho všeho je stejně ta láska, to že vidíte, jak Vás ostatní milují. Snažíme se vymyslet originální dárky, které nám ukážou, jak moc toho druhého známe. A ve finále ten dárek neznamená tak moc, jako to obejmutí, které k němu express dostanete při předání.
Vánoce opravdu miluji, protože mají svůj účel. Dělat radost, rozdávat lásku a předávat úsměv jeden druhému, a to je účel života.

Děkuji za zdraví, lásku a všechno. Děkuji, že mě čtete, že mi píšete, a tak jste v mém životě. Děkuji rodině i přátelům a všechny Vás mám moc ráda. Krásné svátky.
Vaše Jeina

Purpose

Tags:

Share:

4 komentářů

Používá technologii služby Blogger.