Je to v tobě! – Workshop s Get the Louk

Jak už víte, ze všech mých sociálních sítí, a i z Instagramu Get the Louk, tak včera byl absolutně boží workshop s Luckou v Praze v nádherném prostoru The Senses. Asi se ptáte, jak jsem se tam dostala. ÚPLNĚ JEDNODUŠE! Nedávno vyhlásila Lou na svém kanále soutěž v rámci programu je to v tobě od Vodafonu. V soutěži jste měli vybrat fotku, kterou označíte hastagem je ve mně beauty bloggerka a čekáte, zda se na Vás usměje štěstí. Na mě se tedy štěstí usmálo a já se celý týden těšila na workshop. V týdnu jsem však byla nemocná, ale to by mě nezastavilo, protože poznat Lucku osobně byl můj sen. Lucka byla první youtuberka, na kterou jsem narazila a začala jí sledovat. V jejich videích mi dodala naději a já tak začala na sobě makat. O tom však až někdy jindy.

Když jsem tedy včera přišla do budovy The Senses, byla jsem hned nadšená a vyvedená z míry, všude bylo plno milých a úžasných lidí, všude byly zrcadlovky, dobroty, úsměvy a uprostřed všeho zářila se svou energií Lucka. Nevěděla jsem, čím bych jí mohla udělat radost. Jasně napadne Vás kosmetika, ale opravdu nevím, co by jí ještě v její sbírce mohlo chybět, a tak jsem zvolila fialovo růži, aby jí ladila k modro-fialovým vlasům.

Postupně docházeli i ostatní a musím, říct že mám nového, skvělého a inspirativního kamaráda Petra, ke kterému určitě zavítejte na blog. Píše totiž o kosmetice, kterou objednává přes internet (např. ebay) a za skvělé ceny. Já se třeba osobně bojím nakupovat přes net, on mě však přesvědčil, že se není, čeho bát a dal mi pár typů, jak na to. To vše si můžete na jeho blogu  Makeup Your World přečíst.

Celý den nám nehorázně utíkal, měli jsem teorii, líčili jsme se, povídali si, drbali, navštívila nás i zpěvačka Annet Charitonova a řekla nám svůj příběh. Prostě BOŽÍ!
 Lucka nám také věnovala produkty, které nepoužívá a přitáhla je v obřím kufru (jak Hermiona, jeden kufr a milion věcí :D), takže jsme měli Vánoce dřív. Já například dostala boží fialovou rtěnku od značky MAC a Lucka mi několikrát řekla, že mi fialová rtěnka moc sluší. Takže čekejte, že se s rtěnkami víc odvážu a celkově se vším.

Ještě teď mám spoustu energie a velkou radost. Hned ráno jsem začala natáčet a již dnes se můžete těšit na nové video!
Vaše Jeina


Více o workshopu se můžete dovědět i z mého včerejšího vlogmasu, který máte pod fotkami na konci článku.
Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.