Camden Town – amazing town, The (Mad) Hatter, Cereal Killer Cafe


Camden Town je ta nejkouzelnější část Londýna. Je plná nádherné a bláznivé architektury. Na místních marketech najdete absolutně vše nač si pomyslíte a ještě víc. Můžete tu ochutnat všechny jídla světa. Také tady narazíte na báječné lidi s úžasným stylem.

Prostě vše je dokonalé. Je to, jako kdybyste byli v ŘÍŠI DIVŮ! A k tomuto pocitu Vás dovede i Kloboučník v provedení skvělého Brazilce, který jak kdyby z oka vypadl herci Johnymu Deppovi a to i bez make-upu. Navíc má můj obdiv, že si make-up dělá sám a dotáhne ho do opravdových detailů a k tomu všemu má i kulisy, prostě boží.

Když se s ním chcete vyfotit, tak mu dáte na talířek příspěvek na charitu a on je pak absolutně přístupný ke každé fotce i videu. (od selfie až po profesionální focení) Já jsem neodolala a hned se k němu rozběhla, byla jsem jak pětiletá holčička, co vidí svého hrdinu. Nemohla jsem se přestat smát, a když na mě promluvil svým milým anglickým přízvukem, tak se mi rozklepali kolena. Pozvánku na šálek čaje jsem přijala a ségra nás u toho vyfotila. Měla jsem obrovskou radost. Za všechno jsem mu poděkovala a získala jsem lísteček s jeho instagramem a hned na nejbližší wifi jsem fotku postla. Co říct, na tohle jsem maniak.

Vzhledem k tomu, že jsme ještě ten den se ségrou nesnídali, vydali jsme se na místo o kterém mi ségra nespočetkrát vyprávěla a já snila, že se tam nasnídám a dočkala jsem se. Mluvím o jedinečném Cereal Killer Cafe. Tohle prostě v Camdenu nesmíte vynechat, řeknu Vám hned několik důvodů.
Celá kavárna je udělaná jako obří ložnice a dětská jídelna, nemusíte jíst u stolu, ale klidně v posteli, která tam je připravená. Všude kolem Vás jsou samé hračky, obrázky ikonických cereálií a televize hrající pohádky. To hlavní však je, že ochutnáte tu nejvíc boží snídani na světě. Máte několik možností, jak se zde nasnídáte. Můžete si vybrat velikost misky a mléka a udělat si vlastní cereálie (mléko si můžete vybrat i s příchutí) nebo si pak můžete vybrat z nabídky. Já třeba měla cereálie Unicorn a můj jazyk se z toho zbláznil. Kombinace rýžových cereálií s marshmallow a sušenkami byla dokonalá a já si to nemohla vynachválit. Také mají v nabídce úžasné koktejly, šejky, kávy a čokolády a zase na neobvyklí způsob, ze kterého budete slintat.

Po snídani jsme se vydali na trhy a ségra mi ukázala sochu Amy Winehouse, kterou zbožňuji, takže fotka nesměla chybět. Potkali jsme taky nejklidnějšího ptáčka, který se od nás nechal vyfotit. Nakoupila jsem zde dárečky a obdivovala jsem neobvyklou módu, která v Camdenu vládne.

V jednom obchůdku jsem našla dvě dívky, které ručně kreslili nádherné věci na conversky, boty, mikiny, trička prostě nádhera. Také jsem zde objevila kouzelné knihkupectví, kde jste mohli najít první vydání knih, rukopisy a tu vůni knih asi nikdy nedostanu z hlavy. Navíc nám i na Anglii počasí přálo a já tak mohla provětrat můj Vánoční dárek, a to mojí džínovou bundu, která přináší dobrodružství a tohle rozhodně dobrodružství bylo. Nemyslíte?


Vaše Jeina


Tags:

Share:

2 komentářů

  1. Tak sem se určitě podívám až pojedu zase někdy do Londýna. :) Asi bych to sem ani neměla psát, ale o Camden Town slyším poprvé. :D

    by Corra


    OdpovědětVymazat
  2. Nebýt segry tak taky vůbec nevím. Je to tam fakt nádherný a boží takže doporučuji a jede tam hned metro. ��

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.