Stalking, Yes girl, Ring – Thank You

Dnešní ráno jsem dostala ten nejdivnější pocit na světě. Nemohla jsem se rozhodnout, zdali jsem byla naštvaná, rozzuřená či jsem pociťovala strach.  Možná to byl remix toho všeho, ale hlavně to bylo chvilkové zklamání z toho, že existují opravdu, tak přidrzlí muži, kteří vejdou v kraťasech do kavárny, na lýtku mají tetování na způsob, že jestli nebude frajer tak ať umře, ale naštěstí frajer je a toto tetování mu dodává takovou sílu, že začne svojí přítomností otravovat okolí a co hůř hlavně ženy. Samozřejmě jsem byla nejblíž, tak otravoval napůl v napitém stavu mě.  Má ignorace však tentokrát nepomohla a dotyčný si mě začal fotit na mobil i foťák s bleskem a asi jen metr ode mě. To byl fakt nehorázný hnus! Cítila jsem se fakt hrozně, že jsem raději odešla, nikdo se mě nezastal, jen jsem viděla soucitný pohled servírky, která bohužel nemohla nic udělat.
V tu chvíli jsem pochopila, jak hrozně musí být celosvětově slavným hvězdám. Ty si fotí pořád každý, ať už to jsou fanoušci, fotografové i hateři. V tu chvíli jsem byla tak vyděšená a vedle, že jsem se pořád ohlížela, zda ten magor nejde za mnou. Naštěstí nešel, ale strachy jsem vytočila mého kamaráda, který tohle zažívá každý den.  Díky bohu mě uklidnil a přivedl na jiné myšlenky. V tu chvíli mi bylo líto, že jsem nejela na jeho koncert, který je za pár hodin. Tak jsem si slíbila, že už nikdy nebudu říkat ne. (až na výjimky, jako jsou muži a nechuťárny atd.) Myslím, že nebudu říkat ne na výlety, cestování, výzvy, práce, prostě na cokoliv, co mě navrtá do nějakého dobrodružství! Prostě vzhůru do nekonečna a ještě dál. Díky bohu, že mám tak dobré přátelé, kterým mohu říct vše, odvedou mě na pozitivní myšlenky, a ještě mě namotivuji. Viz i má kamarádka Tynka, která mě po ranní zkušenosti celý den podporovala a dotáhla mě k důležitému rozhodnutí.
Tak to už jsme probrali stalking, komu děkuji, a také to, že budu trochu jako yes man! Takže přidáme na rychlosti plnění úkolů. Nyní asi přemýšlíte o tom prstýnku. Ne opravdu se nebudu vdávat (a asi nikdy chtít nebudu :D). A i když bych se ráda pochlubila, že jsem si vysněný prstýnek koupila sama, tak Vám musím říct, že ani to není pravda. Prstýnek se z čista jasna objevil, jak seslaný z nebe. Bylo to překvapení pro mě jen tak a s krásným dopisem, který byl složený z písní od JB a kupodivu navíc z mých oblíbených slok. Podpis žádný. Jen P.S. Thank you!

To byla tečka dne, která mě nabudila v tom, že je život krásný. A já jsem vděčná, že tu můžu být, život prožívat, a že kolem mě jsou tak výjimečný, inspirativní a neobyčejní lidé, kteří mě v nejhorších chvílích podrží. 


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.