My friends Outfit - Péťa - Black Friday ♥

Pořád mluvím o tom, jak plním úkoly z listu, ale nyní je na řadě Vám představit mojí kamarádu Péťu, kterou můžete znát z mého instagramu nebo z videa z koncertu Justina Biebera. Tahle okouzlující slečna si napsala Backet list, který se snaží splnit za jeden rok. Podle mě se jí to i daří, a navíc ji možná několikrát uvidíte v mém videu na novém kanále Just so it, který spustím 1.12. tohoto roku.
Ale teď zpět k Péťe! Péťa je podle mě úžasný člověk. Má kouzelný úsměv, hraje basketbal, je krásná, milá, vtipná a chytrá. Hlavně má podle mě skvělé nápady a styl.  Je vysoká, jak modelka a její postavu bych prostě chtěla mít. Jsem hrozně moc ráda, že jsme se zrovna mi dvě poznali a padli si do oka, protože bych o mnoho přišla.  Už se moc těším na naší společnou oslavu v lednu, kterou Vám zatím neprozradím, protože bych nedočkavostí umřela a bude to i pro Vás později TOP šok!
Outfit, který má na sobě Péťa pochází z minulého pátku, kdy jsme byli na Black Friday v Palladium. Sice jsme nakoupili jen dárky, ale i tak to bylo senza. Nějakou tu hodinku jsme strávili hledáním správného kompletu sportovního prádla Calvin Klein, který si po proměně chci vzít na focení. Rozhodli jsme nakonec, že si ho koupím během proměny či po proměně, jelikož by pak mohlo špatně sedět.
Společně jsme se pak vydali do hilfigra, ale jelikož jsme narazili na otravného prodavače, který nám cpal za každou cenu GIGI KOLEKCI a my jsme ANTIGIGI, tak jsme ani tam nepořídili, a tak jsme se rozhodli vyfotit si outfity. Můj jsem Vám představila včera a nemůžu Vás ochudit o ten Péti.
Podle mě je v jednoduchosti krása a tu umí Péťa nosit. Krásně sladila tmavé a světlé barvy, sloučila eleganci i pohodlnost, předvedla mi, jak se může nosit kimono. Díky ní jsem viděla asi první sportovní tašku, co vypadá elegantně a je opravdu pěkná a celý outfit dotáhla do detailu pomocí bílých hodinek. Tak co na ní říkáte? A co nosíte rádi vy?

Vaše Jeina
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.