Mr. Bean Coffee Scrub


Tenhle kouzelný sáček Vás okouzlí již při otevření. Milovníci kávy si nyní opravdu přijdou na svoje, jelikož je tento peeling založený na kávě a hned při otevření se na Vás vrhne smršť kávové vůně. V mém případě jsem krom kávy ucítila i mandarinky, jelikož jsem si vybrala příchuť mandarin.  Tohle však nebudeme pít ani jíst, ale užijeme si neskutečný zážitek ve vaně či sprše.  Tenhle ten produkt si dopřává i řada celebrit a prostě Vás drtí ze všech sociálních sítí, a tak pro mě nastal čas ho vyzkoušet. Já jsem si tento produkt zakoupila přes Ladyworld.cz, kde jsem využila, jak už víte z instagramu, akce a získala tak produktů více.

Po dlouhé době jsem našla nový produkt do koupele, co mě baví. Hned po prvním použití jsem cítila, že mám pokožku jemnější, a navíc mi tento peeling pomohl zbavit se několik černých teček, které mě trápí na nose. Postupně jsem také začala i vnímat změnu pružnosti mé pokožky a také postupný úbytek strií.  Strie mizí díky kofeinu, který Vám i pomůže při odbourávání celulitidy.  Černé tečky mi mizí zase díky kamenné soli, pokožku mi v tomto produktu hydratuje kokosový olej a tento produkt obsahuje i kakao a vitamín C.

Pro lepší účinek si každou část těla masíruji aspoň dvě minuty, dokud nemám každý kousek tmavě hnědý a nechávám aspoň tři minuty poté působit. Mezitím se vrhnu na obličej a postupně smyji. Nemusíte se vůbec bát obarvených ručníků ani obarvené vany. Za mě všechny palce nahoru a můžu Vám jen dřív, nebojte se a zkuste to.

Vaše Jeina


P.S. Další úkol z Just do it , je splněn. Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.