Lázně Bělohrad - Tree of life

Krásné, moderní a plné lásky, takové jsou Lázně Bělohrad. Měla jsem tu možnost strávit v Lázních Bělohrad tři krásné dny, plné odpočinku, ale i tak nebyli plné klidu, jelikož mi po lávových kamenech nebylo dobře a já se tak trápila šílenou únavou a nechutenstvím k jídlu, ale o tom až později.
Tyto tři dny jsem byla ubytovaná v úžasném, komfortním resortu Tree of life, který se pyšní svými sportovními aktivitami, nádherným výhledem z pokojů, rozsáhlým sortimentem procedur, špičkovými zaměstnanci a nádhernou polohou v přírodě.
Resort opravdu leží na magickém místě. Kolem resortu je rybník, nádherná příroda a hlavně čistý vzduch. Celý resort na Vás působí klidně a vyrovnaně.  Kolem Vás jsou neutrální či klidné barvy jako je béžová či hnědá. Všude je plno květin a usměvavých lidí.
Můj pobyt zde byl hned z několika důvodu. První určitě byl odpočinek, každé ráno vstávám ve 4:50 a trochu si přispat a odpočívat nebylo na škodu. Další důvod bylo nechat si trochu spravit záda a kotník, sportem ku zdraví jak se říká. (ze sportu mám totiž nádherně křupavý kotník) Poslední důvod si asi i domyslíte z článku About my body. V tomto článku jste se mohli dočíst, že jsem zastánce toho, že každá žena je krásná a výjimečná a měla by se mít ráda. Já se touto cestou vydávám a všemi způsoby se to snažím naučit. Pokud jste se tedy styděli někdy za své tělo, tak kde jinde to odbourávat než v lázních. Vašeho těla se totiž dotýkají masérky pomocí masáží a vy v tu chvíli nemyslíte přeci vůbec na nic jiného než na to, jak moc je to příjemné. Nepřemýšlíte, jestli se tedy svléknout jen do spodního prádla, protože přece to břicho nemůžu ukázat, prostě to uděláte.
Procedury, které jsem si v tomto resortu užívala, si nemohu vynachválit. Božský voňavý peeling z olivové pěny na vyhřáté mramorové desce, po kterém přišel jemný zábal a odpočívání v něm na vodní posteli. Přišlo i na masáž horkým olejem, hodinovou kosmetiku, levandulovou koupel a masáž na vodním lůžku. Zvláštní také byla procedura, která se zakládala na přijímání kyslíku pomocí kanyly. Ten pocit, že za Vás něco dýchá je opravdu zvláštní, ale osvěžující. Krom toho jsem ležela v proskleném pokoji, dívala se do přírody a cítila se, jak lesní víla uprostřed teplého podzimního dne.
Bohužel jsem první den po procedurách neodpočívala a tím si ublížila. Šla jsem totiž do bazénu, pak do sauny, páry a nakonec jsem několikrát prošla Knoppův chodníček (chudíte do kola v teplé a studené vodě po lávových kamenech). Pro mě však tento chodníček nebyl, protože mám kolísavý tlak. Později mi tedy začalo být zle a nemohla jsem do sebe vůbec dát nic k jídlu. Díky tomu jsem si uvědomila, jak moc jídlo potřebuji. Není to jen požitek, je to hlavně i energie. Bez jídla se Vám chce pořád spát, nemůžete dělat své oblíbené aktivity, nemáte sílu cvičit, ani se bavit s rodinou a přáteli, protože prostě nemáte náladu. Díky bohu, že si nyní můžu zase vařit zdravé dobroty, bez toho abych je nemohla pozřít.
I tak jsem si vše užila a můžu Vám jen doporučit, zajet si do kvalitních lázní a klidně jen na dva dny. Na nic nemyslet, opustit své stálé prostředí a relaxovat. Nápady na relaxaci doma a na to jak vypnout Vám v blízké době zde napíšu. Do té doby se mějte krásně a mějte se rádi.

Vaše Jeina       


Share:

2 komentářů

 1. Musím se přiznat, že v lázních jsem ještě nikdy nebyla, ale ráda bych se tam někdy dostala. Z fotek to vypadá na moc hezké prostředí. Jen tiše závidím za takový relax. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednou za čas to chce našetřit na relax a vyrazit třeba s kamarádkou. 😊 Nechat se hýčkat a vypnout. Já to zbožňuji.

   Vymazat

Používá technologii služby Blogger.