Just do it list x Wishlist

Každý z nás má nějaké to věcné přání, něco po čem touží delší dobu, ale zatím si to nekoupil. Dnes vynecháme úplně citové vazby, které bychom si přáli a budeme se věnovat opravdu věcem, které si chceme pořídit v obchodě.
Já takových věcí mám hned několik, některé jsou jednoduší na sehnání, u jiných se musím plácnout přes kapsu a opravdu si na ně našetřit a vydělat. Když jste však pracovití a umíte šetřit, je to pro Vás jednodušší. Já se však teprve šetřit učím. S tím mi pomáhá také můj Just do it list. Nejen, že to v něm mám napsané, ale navíc za každý splněný úkol vletí do mé kasičky 50, abych však neměla samé drobné, dávám vše do kasičky v neděli, při kontrole kolik jsem toho splnila a při nedělním plánováním dalšího týdne.
Já si slíbila, že si všechny ty věci pořídím do jednoho roka, ale to neznamená, že to tak musíte udělat i vy, šetřit můžete déle a přispívat si třeba jednou měsíčně. Pro mě to je totiž i taková výzva s časem, protože v mém seznamu nejsou úplně levné věci.
Jeden z mých věcný snů je totiž exkluzivní kousek do mého šatníků od světového návrháře. Takové to kousky však nemusíte sehnat jen v Pařížské, existují také outlety a to i u nás v ČR. Pokud půjde o kabelku, bude to navíc jednoduší než boty. Kolik však našetřím a kam mě instinkt povede je zatím ve hvězdách.
Co vím však jistě, že už víc jak pět let toužím po prstýnku značky Pandora, který vypadá jako princeznovská korunka, a i když se nyní nejspíš zasmějete, tak bych ho chtěla na prst, kam se dávají snubní prstýnky. Pokud si klepete na hlavu proč, tak Vám velice ráda odpovím. Pamatujete si v Sex ve městě, jak si Samanta chtěla vydražit prsten, který jí nakonec koupil její přítel, a ona mu řekla, že si ho chtěla koupit, aby v něm viděla sebe a ne jeho, tak odsud plyne moje inspirace. Pokud si žena pořídí prsten, měla by v něm vidět sebe a měl by jí připomínat, jak úžasná je, a že může dokázat vše, co si jen přeje. Skládá tak závazek sama sobě, že zůstane sama sebou celý život.  Takže slib jako slib.  
V mé koláži si můžete všimnout také knihy. Původně jsem si do seznamu napsala, že si koupím knihu, ale to je pro mě běžná rutina, proto jsem přidala dvě slova, koupím si knihu v angličtině. V tu chvíli byla volba jasná. Kniha, po které toužím od jejího vydání, plná inspirace, stylu a motivace, jedná se o knihu Love Style Life od mé oblíbené blogerky  Garance Dóre.
I nápisy v mé koláži něco znamenají. Za každým nápisem se skrývá úkol či další věc, ale ty Vám prozradím později, přece Vám neprozradím všechno.
Pokud si chcete udělat svůj wishlist doporučuji aplikaci Polyvore, ve které si velice ráda sestavuji i outfity. Jde o aplikaci, ve které máte snad vše, nač si vzpomenete. Dámskou módu, pánskou módu, dekor, home, časopisy, knihy, doplňky, obuv, rámečky, květiny, kosmetiku, nápisy a spoustu dalších a to vše snad ve všech značkách. Můžete tak vytvářet nekonečně mnoho koláží s výrobky. Ukáže se Vám zde i cena. Koláže můžete sdílet i na sociálních sítí a v polyvore máte navíc svojí stránku, kde se Vám vše ukládá a tak se můžete podívat na koláže zpětně a zjistit více podrobností o jednotlivých produktech, Váš profil navíc také mohou vidět Vaši přátelé, které můžete inspirovat.
Tak tvořte, sněte a jděte si za tím, co si přejete Vaše Jeina.
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.