Choose to be happy - Outfit post Leopard

Miliony myšlenek, které mě doprovází každý den. Spousty nekonečných otázek, na které chci najít odpověď. Několik snů, které jsem si nevyplnila. Znalosti, které bych chtěla získat a poznávání míst, které jsem ještě neviděla. To vše a ještě víc chci v těsnit do jednoho roku a to pomocí 111 úkolů, které chci splnit za 1 rok. Pro někoho nemožné, pro mě to znamená výzvu, kterou splním za každou cenu. Pro splnění této výzvy jsou však důležitá pravidla a kvalitní příprava, na kterou mám 7 týdnů.  Úkoly se navíc snažím stupňovat od nejjednodušších po nejsložitější, jako je například bungee jumping. Naštěstí v tom nebudu úplně sama, jelikož se moje kamarádka Péťa přidá ke mně.
Od této výzvy mám také hned několik očekávání, jako například ztrátu zábran, být víc odvážná, naučit se žít sama ze sebou, zvednu si sebevědomí a třeba kompletně změním svůj život. Asi se ptáte proč zrovna tohle a proč zrovna teď. Je to jednoduché bude mi 20 let a přijde mi, že jsem se zasekla bodu mrazu a nyní hledám tu správnou cenu. Navíc dvacítka pro mě znamená i bod, kdy opouštíte život teenegra a jdete po hlavě do života dospělých, mé srdce však prahne po úspěchu právě v tomto světě, ale v tu chvíli musím vědět, co chci a znát sama sebe.
Mojí inspirací bylo však hned několik faktorů. Moji přátelé, koncert a hudba Justina, workshopy a kurzy, které jsem vystudovala, John Green a hlavně můj životní příběh. Jak by řekl Augustus Waters můj život je jak horská dráha, která teď bude mířit už jenom nahoru.
I když to nyní bude působit zvláštně a vtipně, tak mou inspirací byl i tento leopardí kabátek, který si přeji od doby, co jsem ho viděla ve škole stylu na fotce jedné bloggerky.  Nyní jsem si ho konečně pořídila a absolutně ho zbožňuji, miluji a pokaždé, když si ho obléknu, mám z něj radost a to je podle mě důležité. Radovat se z maličkostí, jako je třeba  pro mě koupě vysněného kabátku za skvělou cenu. Tento kabátek jsem si společně s bílím svetrem koupila v Primarku a minulý rok jsem tam dokonce i sehnala můj milovaný černý klobouk. Celý outfit jsem dokončila tmavě modrými džíny ze Zary, které mám ráda díky dírám na kolenům. Zbytek už byl jednoduchý černé kozačky z Baťi, černá kabelka a spokojenost byla u konce.

 Vaše Jeina


                                                                     Svetr a kabát Primark
                                                                     Kabelka Guess
                                                                     Boty CCC
                                                                     Džíny Zara
                                                                     Hodinky Michael Kors
                                                                     Klobouk H&M


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.