Choose to be happy - Koncert Justina Biebera v Praze

Pro někoho zklamání, pro jiné nadšení, pro mě silně emotivní zážitek a absolutně boží koncert, na který nikdy nezapomenu.
Lístky jsem si koupila přesně před rokem a do teď si pamatuji, jak jsem se bála, že už nebudou, když se mi na obrazovce mobilu ukázalo neuvěřitelně vysoké číslo lidí, co přede mnou čeká na lístky. Na samotný koncert však čekám více než čtyři roky. Koncert Justina Biebera jsem si vysnila při prvním poslechu písničky As long As you love me, po-té jsem zhlédla i klip a od té doby jsem asi neměla přítele, co by se Justinovi alespoň trochu nepodobal. Děsivé však je, že ten typ si vybírám, aniž bych chtěla. Ale o tom tento článek není, muže si necháme až na jindy.
Justina jsem však začala nejvíc poslouchat až s albem Purpose. Album mě překvapilo svou taneční melodií, texty, spolupracemi a tanečními klipy. Já tanec miluji a výkon tanečníku a Justina jsem opravdu moc na koncertě ocenila. Krom toho zde navíc vystoupili i na písničku Children čtyři čeští tanečníci a přímo děti, to bylo boží.
Z písní mi opravdu žádná nechyběla, ba na opak. K písničkám z alba Purpose přidal Justin také písně Baby, As long As You love me, Boyfriend, Let me love you a na akustickou kytaru Cold water.
Celý koncert doprovázeli laserové efekty a různé efekty formátu zvedání a propadání podlahy. Mě potěšila i trampolína, která byla ve vzduchu a na konci dokonce i pršící voda na Justina.
Byla jsem a ještě jsem hrozně moc šťastná, že jsem na koncertě být a absolutně jsem si to užila se svojí kamarádkou Péťou, se kterou jsme pak vyrazili ještě do ulic. Celý večer jsem tedy protančila, prozpívala a absolutně žila.
Pomalé písně mě však dohnali i k slzám, protože ty texty psané ze srdce jsou dojemné. Navíc Vás to i nutí přemýšlet o životě, o lásce, štěstí a jak si můžete splnit sny. Myslím, že Justin může být tedy inspirací pro každého z nás, pokud máte rádi jeho hudbu. Já jí teda žeru a nejraději bych vracela čas a ten zážitek si projížděla pořád dokola.

Více názorů a povídáním o tom, jak celý večer probíhal, se dozvíte právě tady ve videu.   
Vaš Jeina 


Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.