Choose to be happy - Just do it ! List, My week, Workshop Fashion Marketing and PR, Backstage

Tento týden byl opravdu nabitý. Byl plný nápadů, informací a hlavně zábavy. Ta zábavná část přišla od středy, kdy jsem konečně mohla vyrazit do školy a tak i ven.
Ve STŘEDU večer jsem měla tu možnost líčit na charitativním galavečeru Stardance, kde jsem líčila krásné a milé modelky z Interbeauty. Jsem na sebe pyšná, protože jsem stihla nalíčit 8 slečen za pouhých 30 minut a i tak vypadali krásně. Čas nás tlačil a mi to zvládli.  

ČTVRTEK se nesl v duchu přátelství, protože velkou část čtvrtka se mnou strávila má kamarádka Péťa, která se se mnou pustila do úžasné roční výzvy, kdy plníme různé bláznivé úkoly i úkoly, které se týkají věcí, které jsme vždy chtěli udělat, ale neměli jsme na ně odvahu. Původně jsem myslela, že začnu 1. 1. 2017 a splním 111 úkolů, avšak můj počet úkolů se zhoupl na číslo 200 a tak jsem začala již ve čtvrtek.  Nyní mám za sebou devět lehčích úkolů.

Začala jsem s koupením květiny pro mě a pro Péťu, nejen že jsem udělala radost své kamarádce, ale také sama sobě. Občas Vám nic nezvedne náladu víc než květiny, které si přece můžete koupit sami. Vždycky je totiž důvod se za něco odměnit. Tak až jednou nebudete mít náladu, tak si běžte koupit květinu, protože jste přece dneska vstali z postele, i když se Vám vůbec nechtělo.

Pokračování úkolů bylo u mě doma, kde jsem tvořila jeden FlatLay. Mám v úkolech, že vytvořím FlatLay 11x. Zatím jsem na čísle tři a doufám, že Vás aspoň jeden zaujme. Na moje FlatLay se můžete podívat vždy na mém instagramu, ale některé se objeví i tu.

V PÁTEK mě čekala moje vlastní proměna. Proměny jsem většinou dělala já a nyní jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži. Celá proměna proběhla na Douglas party v prodejně Douglas v obchodním domě Nový Smíchov a vše bylo díky kreativnímu časopisu Cosmopolitan. Účes mi tvořila skvělá kadeřnice od Toni and Guy z kadeřnického salonu Oui a o make-up se postarala milá make-up artistka. Domů jsem si navíc odnesla časopis Cosmopolitan, na kterém je inspirativní Rita Ora, která je absolutně nádherná a na růžové obálce vyniká. Získala jsem také poukázku na nákup, ale chci si pořádně rozmyslet, co si přeju.

Když už jsem byla na Novém Smíchově, zašla jsem si rovnou do NYX, kde jsem si koupila adventní kalendář. Je to můj první kalendář, který není na způsob čokolády, ale malovátek, takže ráj, který mi přinese více rtěnek.

V SOBOTU jsem splnila nejvíc inspirativní úkol, který se odehrál ve škole stylu Backstage, pokud sledujete můj instagram, tak víte, že se jednalo o workshop módního marketingu a PR, který bych si hned teď zopakovala. Celý kurz vedla úžasná a inspirativní PR manažerka Tereza, která je můj absolutní vzor. Také s námi krásný čas strávila báječná redaktorka Harper´s Bazaaru Lucka. Tyto úspěšné ženy nám ukázaly další část fashion světa, která mě velice zaujala a ráda bych si ho vyzkoušela na vlastní kůži pomocí nějaké stáže, která je také můj další úkol. Tak mi držte palce, ať nějakou získám.  Z kurzu jsem byla plná motivační nálady a tak jsem pracovala na mém blogu a facebookové stránce, poslala jsem životopis do Tv Mozaika a tak i splnila další úkol.

Nyní je Neděle a já hodlám plnit další úkoly. Za každý úkol si dávám navíc 50 Kč do kasičky, kterou hodlám dneska ozdobit nápisem America Dream, jelikož se tak snažím našetřit na můj měsíc v USA. A co vy? Už máte svůj seznam? Či začnete až po novém roce?
Vaše JeinaTags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.