Choose to be happy - Friends, Perfect day and school outfit - 3 week

V dnešní době má každý z nás plno přátel a všechno to je díky sociálním sítím. Troufám si říct, že více než půlka z těchto přátel Vás jistě zná jen okrajově, několik z nich Vás možná vidělo jen jednou na nějaké party a možná si na tu party už ani nevzpomenete. Sociální sítě nám dávají tu možnost, říkat věci, které bychom normálně neřekli.
  Já nevím jak vy, ale moji nejlepší přátelé se dají spočítat na prstech jedné ruku, zatímco mi ruce nestačí na ty, co mě někdy podrazili, pomluvili či mě prostě nemusí, aniž by mě poznali. Za zlé jim to jistě nemá, protože si myslím, že sem jim v minulosti dala důvod či příležitost. Ani já jsem nebyla jiná. Než jsem se nenaučila, že spousta věcí se řešit nemusí, že kompliment zahřeje víc než urážka a může přinést mír.
V životě jsem poznala spoustu lidí a dovoluji si říct, že více než 90% z nich z mého života zmizeli. Už jenom školní systém Vás dá dohromady s nejméně 20 lidmi, kteří Vám ze života odejdou při nástupu na střední, pak na vysokou, pak při práci. V této kopě lidí si však můžeme najít jednoho dobrého kamaráda a ten s námi zůstává na život i na smrt, v dobrém i zlém.
Já jsem tu svojí objevila nejprve na střední škole (i když se známe už od základky a ano je to Týnka, kterou již znáte z předchozích článků) a nyní jsem navíc potkala úžasnou Péťu, která fotila právě tento outfit. Život nás svedl dohromady, díky našemu pomaturitnímu studiu a vzhledem k našim plánům věřím, že si ze života jen tak nevypadneme. Takže mám dvojité štěstí na úžasné kamarádky.
Jasně, že každý z nás má plno dalších přátel, kromě těch nejlepších. Jsou to přátelé, se kterými máte společné zájmy. Spoustu úžasných lidí jsem potkala na tancování, ve škole, na kurzech, v Poletimu atd. Na ty nejlepší, ale prostě nemají. Těm nejlepším totiž můžete plně důvěřovat, říct jim vše a nemusíte se bát, že to někde vyslepičí (každý jsme v životě takovou slepičku potkali ne?). Takovou to úlohu opravdu nemůže splnit každý a já každý den děkuji, že někoho takového mám.
Ať už jsou lidé, kteří za život potkáte kladní či záporní, vždy bychom v nich měli hledat to dobré, být na ně vlídní a snažit se nehádat. Já osobně bych také chtěla, aby se ve mně lidé snažili najít to pozitivní. V dnešní době podle mě často převládá závist a faleš. Závist se často pak spojuje s pomluvami a plete se s nenávistí. Je to smutné, ale funguje to tak, jelikož neumíme pochválit sebe a druhé. Zbytečně si tak kazíme myšlenky, které přitahují negativní situace a takových situacích jsem si zažila dost.
Neměli bychom se tedy trápit nad tím, co si o nás myslí druzí, protože pak teprve můžeme začít žít. Jsem ráda, že nyní takto žiju. Netvrdím, že můžeme změnit svět tím, že nebudeme pomlouvat a řešit pomluvy, ale když to budete dělat pro sebe, tak uvidíte z okna, že venku je krásně a den je hezčí.
Takový krásný den byl v den focení tohoto outfitu, tudíž středa. Nejdříve jsem měla školu a musím říct, že jsem se pořád jenom smála. Byla skvělá hodina, máme totiž senzačního učitele, který je vtipný a opravdu Vás něco naučí. Dále pak tu je skvělý spolužák Víťa. On je prostě totální komik a vždycky všechny rozesměje. Po škole mě čekalo focení pro Poletime a po focení jsem zůstala na trénink. Nakonec jsem šla s Péťou fotit. Moc nás bavilo se fotit navzájem a Péťa je na fotkách totálně krásná (určitě jí jukněte na instagram). Po focení nás přepadla hladná, a tak jsme šli společně do Green Factory. Jak já ty jejich saláty miluju!! Miluji jak vše je rozřezané na malinké kousíčky a tak objevujete nové variace chutí, které jsou absolutně božské. Už teď mám z toho hlad a hlavně chuť (díky bohu). U salátu jsme si s Péťou povídali, div mi neujely všechny vlaky (když se zakecám, jsem k nezastavení). Domluvili jsme se na dalších akcích, jako je cvičení, focení, výměna knížek (zbožňuji si s někým půjčovat knihy) atd. Takže den prostě neměl chybu a pro mě byl perfektní.
Raduji se z maličkostí a řídím se heslem Enjoy the little things. Jaké moto máte vy?

Vaše Jeina         


                                    
                                                                              Klobouk H&M
                                                                             Kožíšek Rino & Pelle
                                                                             Svetr a košile Tally Wejl
                                                                             Džíny Mohito
                                                                             Boty Baťa
                                                                             Kabelka a hodinky Michael Kors
                                                                             Naušnice Klenoty Aurum

Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.