Choose to be happy - Everything is possible - Natáčení na Óčko, můj sen

Mohu říct, že za tento rok jsem provedla ve svém životě spousty změn, začala úplně od znova a tím jsem zjistila, že se opravdu může vyplnit, cokoliv co si jen přejete. Mě se jedno přání splnilo právě včera.
Už jako malá jsem velice ráda koukala na Óčko, poslouchala písničky, objevovala nové pořady, a čím víc jsem vyrůstala, tím víc programů a show bylo. Před dvěma lety jsem poprvé prošla kolem studia Óčka a poprvé se mi tak v hlavě vyvinula myšlenka, jaké by asi bylo natáčet pro Óčko a právě včera jsem si to zkusila. Byl to jeden z těch nezapomenutelných zážitků, který Vám ukáže, že to co děláte, má cenu.
Vše začalo v podstatě již v pátek, když mi má kamarádka Míša napsala, jestli náhodou nemám v sobotu čas a chuť se líčit. Má odpověď zněla samozřejmě ano a o co vlastně jde. Míša mi poslala telefonní číslo na Barču, která sháněla do pořadu Mejkap dívčinu, která se před kamerou nalíčí a bude s ní rozhovor a Míša doporučila právě mě. Myslela jsem, že štěstím umřu. Za pár hodin už jsem byla na cestě do KARE Café, kde se celé natáčení uskutečnilo.
Díky natáčení jsem poznala spoustu zajímavých lidí. Byl to štáb, účinkující a manažerky kosmetické značky ModelsOwn. Všichni byli tak milí a sympatičtí, že jsem se cítila, jak v ráji. Při vymýšlení scénáře jsem převyprávěla můj příběh, který se zalíbil, a já ho tedy mohla odříkat sama při natáčení. Pak přišel na řadu můj druhý outfit, ke kterému jsem si připravila Nude líčení s výraznou rtěnkou a pomocí kosmetiky ModelsOwn ho před kamerou nalíčila.
 Kosmetiku ModelsOwn můžu jen vychválit. Vyzkoušela jsem ji na natáčení po prvé a byla jsem mile překvapená. Stíny jsou krásně pigmentované, lehce se nanáší, nepráší se. Skvělé jsou také tekuté rtěnky, které obsahují mentol, a díky němu dosáhnete efektu plnějších rtů. Stejně jako tato kosmetika mě také na natáčení překvapili štětce od Petry LovelyHair. Nikdy jsem ani nepřemýšlela o koupi těchto štětců, aly nyní jsem změnila názor. Štětce jsou neuvěřitelně měkké a velice příjemné a produkty z nich neopadávají. Celý můj look navíc sama Petra ohodnotí a na její hodnocení jsem opravdu zvědavá.
Pokud chcete tedy vidět, jak jsem se nalíčila a chcete si vyslechnout i můj názor na kosmetiku či můj příběh, tak sledujte Óčko v pátek 18.11 v 15 hodin nebo reprízu v sobotu.
Včerejší den byl pro mě úžasný hned z několika dalších ohledů. Nejen, že jsem poznávala, ale i spoustu věcí se naučila. Ráno jsem vstala s úsměvem a v čas, abych se správně připravila, protože kvalitní příprava se vždy vyplatí. Před odchodem jsem si řekla známou motivační větu: Chceš, Věř, Běž, Dokážeš a tato věta podle mě platí pro každého. Věřte si a věřte v sebe, i když Vám okolí dá najevo, že je Váš sen směšný, tak když věříte a půjdete, tak si ho splníte.  Celý den jsem se pak usmívala, protože miluji úsměv a to nejen můj, ale i ostatních. Pro mě je totiž úžasné, když mi někdo úsměv opětuje a já tak cítím víc síli, energie a hned mám lepší den.
Sladká tečka na závěr byla, že jsem se měla s kým podělit o úspěch a zážitek, protože na splněném snu je nejsladší to, že Vám někdo řekne: Já to věděl/a, že to dokážeš. Jsem na tebe pyšný/á. V tu chvíli jsem si slíbila, že ať se bude dít cokoliv, nikdy se nevzdám a budu dělat to, co mě baví a za čím si stojím. Navíc vím, že s vlídností nejdál dojdu a chci, aby to tak zůstalo.
Chyťte se také svých příležitostí, nevzdávejte se, věřte si a buďte na sebe hodní a stejně tak i na ostatní. Usmějte se na svět a on se usměje na Vás.

Vaše Jeina        Tags:

Share:

2 komentářů

Používá technologii služby Blogger.