Bomb Cosmetics ♥

Milovník bomb, dlouhých koupelí, třpytek a přírodní kosmetiky, ano mluvím zase o sobě. Nemůžu si pomoct, ale tento druh relaxace miluji a asi bych bez něj nedokázala žít. Nikde neumím vypnout líp než ve vaně a když k tomu přidám nějakou tu sůl do vany či bombu, tak jsem happy jak dva grepy.
Dnes bych se tedy s Vámi chtěla podělit o kosmetiku, kterou jsem nedávno objevila, a je úzce spojena s relaxací. Jedná se o Bomb Cosmetics (handmade and natural). Tato kosmetika je na našem trhu již 17 let. Je rozšířená ve více než 70 zemích a pochází z Anglie. V každém produktu jsou navíc čisté esenciální oleje a přírodní másla.
Já osobně jsem vyzkoušela šumivou balistiku do koupele hned několikrát – L You, Love a Třešňovou koupel. Tyto balistiky nádherně voní, některé jsou plné třpytku, jiné vypadají jako cupcaky. Tyto balistiky navíc obsahují léčivá aromata, která jsou dobrá pro Vaše dýchání.
Kuliček do koupele plné kakaového a bambuckého másla jsem vyzkoušela také dost. Byla to kulička Proti stresu, kulička Pusa a kulička Zářící hvězda. Zatímco špalíček do koupele jsem vyzkoušela bohužel jen jeden a to byla Mochomůrka. Tento špalíček byl tak roztomilí, že jsem do poslední chvíle váhala, jestli ho do vany hodit. Rozhodnutí padlo a musím říct, že jsem jeho rozpadu nelitovala, jelikož takhle jemnou pokožku jsem dlouho neměla.
Nyní se už konečně dostáváme od všech kuliček a bomb ke glycerinovému mýdlu. Tímto mýdlem jsem byla velice překvapena, není to žádná vysušující klasika, ale šetrné mýdlo na rostlinné bázi, které mi nádherně vyčistilo pleť.
Pro mě však nejvíc top bylo tělové máslo. Nejen, že nádherně vonělo po růžích, obsahovalo třpytky a jednoduše se aplikovalo, ale toto máslo se i rychle vstřebalo do pokožky, nelepilo, nepatlalo a celý den jsem měla pocit hydratace.  Jupíí!
Tuto kosmetiku jsem si pořizovala na dva zátahy. Můj první nákup byl proveden v Hamleys v Praze a rovnou byl v podobě dárkového balení, a jelikož se blíží Vánoce a třeba přemýšlíte, co dát mamce, tak Vám takové balení určitě doporučuji. Takové to balení můžete zakoupit od 200 Kč do 490 Kč a v každé sadě jsou minimálně čtyři skvělé produkty.
Můj druhý nákup byl na Interbeauty Prague, kde byli i obří slevy na špalíčky a kuličky. Doma mě pak mrzelo, že jsem toho nekoupila více.
Abych to shrnula tak tato kosmetika je kvalitní, šetrná, voňavá a hydratační. Ve výrobě a obsahu je jedinečná, sortiment je obrovský, cena přijatelná a vzhledově je tato kosmetika opravdu roztomilá.  Určitě vám tedy doporučuji od nich máslo, svíčky, špalíčky či kuličky. Avšak porovnání balistika a bomba z Lush, nemůžu si pomoc, ale bomba z Lushe u mě vítězí.
A co máte raději vy?
Vaše Jeina

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.