V dešti a zimě běhat v plavkách u vody ? Není problém. - Natáčení Přístav

V posledních dnech nás už od rána otravuje zima. Ten hnusný pocit mrazu, který nás nutí navlékat další a další vrstvy. Já však v této zimě běhala společně s Verčou a Luckou kolem řeky v plavkách.
Proč? Protože jsme kývli na nabídku hraní komparzu v seriálu Přístav a v přístavu je až do konce pořád léto.
Tato zkušenost nás však dala dohromady a my jsme se společně stmelili, domluvili spolupráci či další akce, na které bychom mohli společně jít. Spolupráci Vám mohu trošku prozradit už nyní.  Úžasná Lusiet P- Life se mnou chystá focení!!!! Koukněte na její fotky a kochejte se krásou, kterou umí tvořit.
A nyní zpět k průběhu a jak jsem se k tomu dostala.
Už několik dní (asi tři měsíce :D) jsem přihlášená v agentuře Cinemacasting, díky které mi chodí nabídky na natáčení filmů a seriálů. Je to krásný pocit dostat se do zákulisí a vidět jak to všechno vzniká, za jakých podmínek se musí pracovat a porovnávat natáčení mezi sebou. Díky této agentuře jsem se již dostala do Ordinace v růžové zahradě, Ohnivé kuře a nového seriálu, o kterém Vám nic nebudu prozrazovat.
Poslední natáčení byl tedy zmíněný přístav. Kdy jsme se v kostymérně navlékli do plavek, každá dostala na zavázání šátek, deku a šup ven. Bylo vtipné pobíhat v dekách dovnitř ven či je po sobě házet, aby se ta druhá rychleji zahřála. Ale jsem na nás pyšná zvládli jsme to bez husí kůže, s úsměvem na tváři a náramně si to užili, kdy nám i zbytek týmu řekl, že jsme dobrý. Takový zážitek se jen tak nezapomene a ještě za něj dostanete zaplaceno.
Už se těším až se na daný díl podívám. A co vy ? Máte rádi přístav? Já hlavně kvůli Petrovi! (Petr Lexa - Hoggy)
Vaše Jeina


Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.