UGO Očista - 3 dny čerstvých šťáv (detox těla)

Tři dny, tak dlouho trvá očištění těla pomocí Ugovo šťáviček. Ugo očista je však rozdělena do devíti dní a z nich jsou tři čisté dny, tři na šťávách a pak následují tři dny zase čisté. Pokud se stravujete zdravě, nebudete mít problém s čistými dny (tři dny na zdravé stravě). Ugova očista je však pro všechny a bez výjimky, takže pokud chcete změnit své stravovací návyky, je pro Vás očista to pravé.
V devíti dnech se totiž naučíte disciplíně a objevíte nové variace a kombinace chutí. Mě osobně překvapilo spoustu kombinací ovoce a zeleni, které bych si sama od sebe nikdy nedala a na konec mi opravdu chutnali. Například nikdy jsem nebyla milovníkem špenátu a vždycky jsem se mu vyhýbala, znala jsem ho přitom jen ve vařené formě, když jsem ho však ochutnala v Ugovo šťávě, chutnal mi. Čerstvá forma špenátu je opravdu lahodná.
Nebudu Vám vykládat, že tři dny na šťávách byly jednoduché. To rozhodně ne.  První den byl pro mě nejhorší musela jsem si zvyknout na pocit hladu, únavu a náladovost. Na večer jsem opravdu myslela, že to vzdám a druhý den začnu snídaní. Nyní jsem však pyšná, že jsem to dotáhla do konce a s chutí jsem si užívala druhý a třetí den a vždy jsem vypila skoro vše.
Druhý den jsem navíc hned u snídaně byla odměněná tou nejlahodnější kombinací. V tu chvíli jsem si řekla, že jsem udělala dobře, že jsem vydržela.
Výhod Ugo Očisty je hned několik. Za prvé můžete si sami vybrat na jaké pobočce si budete vyzvedávat šťávy. Za druhé první den dostanete krásnou a praktickou Ugo tašku, která šťávy udrží čerstvé. Dále pak získáte aplikaci, která ukrývá meditace, doporučené rady, jídelníček na čisté dny i na dny šťáv (byla jsem ráda, že i na tyto dny, protože jsem ráda hádala, co dnes v šťávě je a dívala se do aplikace, zda jsem se strefila).
Moje nejoblíbenější rada byla, že se večer máte naložit do vany a relaxovat, přidat si například sůl z černého moře nebo také pěnu. Tuto radu jsem si vzala jako pravidlo. Napustila jsem si vanu, popíjela ugo dezert, nadechovala jsem vůni relaxační sole, kterou jsem pořídila v DM od značky Balea a poslouchala meditaci. Pro mě to byl dokonalý odpočinek a krásná pohádka, kterou si chci dopřávat každý večer.
Pokud budete mít příští rok příležitost si zkusit Ugo očistu tak jděte do toho. Naučila mě si jídlo a pití vychutnávat. Zvedla mi sebevědomí a ukázala mi, že s vůlí jde opravdu všechno. Za mě rozhodně samé klady. Navíc byla jednou z mých nakopávačú pro první týden mého programu Choose to be happy, ale o tom Vám povím až v neděli.

Vaše Jeina   
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.