Sirotčinec Slečny Peregrinové pro podivné děti - Můj outfit do kina

Jako milovnice Tima Burtna a spisovatele Ransona Riggse jsem s tento film prostě nemohla nechat ujít. Milovala jsem ho od prvního traileru a čekala než konečně začne a tento pátek jsem se konečně dočkala a ano opět jsem byla ta, co celý děj prožívala (a to hodně na hlas) a ta co  plakala u smutné scény, kdy slečna Peregrinová musí odejít do záhuby, aby zachránila své děti.
Hlavním hrdinou je Jake, jeho největší vzor a nejbližší člověk je jeho dědeček a bohužel, hned na začátku filmu dědeček umře a snaží se mu říct své tajemství, které mu pomocí pohádek sděluje po jeho dětství. Jake toto tajemství rozluští, dostane se do Wallsu a objeví Sirotčinec slečny Peregrinové. Nechci Vám však moc prozrazovat, protože Vás o tento jedinečný zážitek rozhodně nechci připravit, ale jak znáte Tima Burtna, tak i v tomto filmu se můžete dočkat těch největších podivností a nejlepších filmových efektů.
Budete se bát, budete plakat, smát se, prožívat milostný příběh a chvílemi i popadat dech. Ve světě podivných dětí jsou totiž také démoni, se kterými se děti musí utkat. A tyto démoni nahánějí hrůzu.
Film se mi neuvěřitelně líbil, protože je dotažen do detailů a snaží se udržet děj knihy, co nejvíc to jde, což také znamená, že by mohlo být pokračování.
A moje nejoblíbenější scéna je samozřejmě boj s monstry v Lunaparku, protože na ní můžete vidět jaké šílené a přitom skvělé nápady můžou mít děti, zasmějete se a dobro do určité chvíle vítězí a kostlivci, kteří se zjeví jako armáda dobra, jsou absolutně fantastičtí.
Takže pokud nemáte žádné plány na deštivý den, tak šup do kina, protože tohle si nemůžete nechat ujít.
Vaše Jeina
P.S. V tomto počasí jsem si i do kina raději vzala svetr a pak se do něj hned při filmu zachumlala.                                                             Bunda, svetr, džíny Mohito
                                                             Boty Guess
                                                             Náhrdelník Klenoty Aurum
                                                             Klobouk H&M
                                                             Lak na nehty Trend it up
                                                             Batoh Parfois

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.