Podkladová báze pod rtěnku Expert a parádní laky - Trend it up ❤️

Dlouho jsem hledala kvalitní podkladovou bázi pod rtěnku a konečně jsem ji nalezla. Jak jste si již všimli, DM přišlo na trh s novou značkou dekorativní kosmetiky. Touto značkou je Trend it up a já si jí zatím nemohu vynachválit.
Můj první výrobek Trend it up byl Soft Matte růžový lak na nehty, který rychle uschne, ihned přejde z lesku do matu a hlavně drží! Neloupe se, neoprýskává a barevná škála, je neuvěřitelná. U jednoho laku jsem nezůstala a zkusila jsem si tmavě modrý Metallic Dust lak, který je absolutně boží. A cena těchto laků je nízká. Laky se cenově pohybují od 39 Kč do 69 Kč.
Můj nákup však u laků neskončil. Zaujala mě totiž dále podkladová báze na rty, která je až neuvěřitelná.
Pomocí této báze hydratujete rty, zahradí a skryje nerovnosti a vrásky, příjemně voní a udržuje Vaší rtěnku déle při životě. Už se nemusíte bát rtěnky na zubech, umazaného příboru či hrnku při každém dotknutí rtů, můžete bez obtisku políbit kohokoliv kdykoliv a nebudete plýtvat svou oblíbenou rtěnkou. Ano tohle všechno je možné. Tuto bázi testuji již několik dní s různými rtěnka mi a absolutní bomba. Báze fungovala na mojí MAC rtěnku, na mnoho rtěnek od NYX, na rtěnku Maybellin New York a na spousty dalších. Díky bázi vydržely moje rtěnky snídaně, obědy, večeře, ranní kávy, upocené tréninky a divoké párty. Rtěnka tak opravdu vydrží až do večera bez větších úprav a každý odstín získá lepší sytost.
Báze obsahuje bambucké máslo, přirodní včelí a karnaubský vosk, sferické mikrokuličky a jemné vanilkovo-kokosovo-karamelové aroma. Takže se nemusíte bát zbytečných chemikálií.
A já už se nemohu dočkat, až si zase něco od této značky pořídím.
Vaše Jeina


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.