Monday Motivation - Red dress - Choose to be HAPPY

Často slyším otázku, zda nejsem unavená z dojíždění či jestli mě to ještě baví. Ano baví mě to a občas si ani neumíte představit, jak Vás cesta vlakem umí nabít energii. 
Ve vlaku máte čas přemýšlet, číst si či úplně vypnout zastavit se a jen pozorovat okolí.

Občas si přijdu jako dívka ve vlaku (až na ten alkohol). Také ráda pozoruji přírodu, domy a příběhy. Pozoruji ostatní, jak prožívají svůj každodenní život, a přemýšlím, jaký příběh asi denně prožívají. Do toho poslouchám hudbu a cítím se šťastná. Kolem nás je tolik krásy a tolik milých lidí. Spoustu z nich jsem poznala právě ve vlaku a dala se s nimi do řeči a cesta mi tak rychleji utekla.  

Když chceme tak nám může stačit opravdu málo ke štěstí. Stačí se například jen usmát a užívat si maličkosti. 
Často se zlobíme jeden na druhého a mnohokrát je to úplně zbytečně. Ubližujeme si navzájem, ale proč? Když pod tím vším máme všichni stejnou kostru. Všichni si můžeme pomáhat navzájem a dělat radost jeden druhému.
Jako malý caparti jsme to tak také měli, tak proč bychom to měli měnit s dospělostí. 

Proto se chci smát na svět, i když není dokonalý. Protože vím, jak jeden úsměv může někomu zlepšit den a jak jedno vlídné slovo či pomoc může celý den změnit. 
Proto každý den otevírám oči i srdce. Každý den sleduji východ slunce z vlaku, odraz hor a stromů na řece, užívám si každé počasí, kochám se krásou barevných listů, které nám letošní podzim přináší, a cítím vděčnost, že jsem zdravá, že mohu tu krásu vidět, že mohu poslouchat hudbu a být tu pro ostatní. 

Dříve to takhle vůbec nebylo. Řešila jsem plno problémů a měla plno potíží, protože jsem je svým přístupem přitahovala. Nyní mě každá porážka, co mě srazí na kolena, donutí vstát a říct si, že to nevadí, protože by se mohlo stát něco horšího.
Říkám si, že dokud dýchám, tak můžu bojovat. A tím vším jsem se nenaučila jen vyhrávat, ale co je hlavní naučila jsem se prohrávat a jít dál. 
Tak se taky nevzdávejte, bojujte a postavte se svým strachům. 
Vaše Jeina 

P. S. Keep smiling 😊 and choose to be happy                              
                       šaty Mohito
                       silonky Calzedonia
                       Boty CCC
                       Kabelka Guess
                       náhrdelník Klenoty Aurum
                       Klobouk Primark
                       Kabát Guess
                       hodinky Michael Kors        

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.