Jak se ze špatného dne stal skvělý - Choose to be Happy #1

Myslela jsem, že to bude jako každý normální den, ale každý musí mít den smolaře a takový jsem měla dneska ráno.
Začalo to nekonečně mizícím obočím a pokračovalo chaotickým pospícháním. Běžela jsem domu ze schodů, (opět jsem nestíhala), popadla banán a pití a rychle s nimi flákla do batohu. Popadla jsem bez prodlení lžíci na boty a najednou ucítila palčivou bolest.  Lžíci máme kovovou a bohužel se nám kousek odlomil, takže důvod bolesti byla rozříznutá pata. Vzhledem k tomu, že jsem měla černé silonky, tak nebyl čas to řešit. Nasadila jsem si druhou botu a dokulhala do auta.
Vlak jsem stíhala jen tak tak. Samozřejmě jsem musela utíkat, což mojí bolest zvětšilo.
Zasedla jsem do kupé a o minutu později jsem si vzpomněla, že jsem v batohu neviděla peněženku. Opravdu tam nebyla. Vzpomněla jsem si, že jsem jí včera nechala u mamky v autě v přihrádce. Rychle jsem popadla batoh a chtěla vystoupit. Průvodčí však už zavřel dveře a vlak se rozjel. Když jsem mu řekla o své situaci, tak měl pochopení. Díky bohu jsi mě zapamatoval, protože jezdím do Prahy na Inkartu každý den. Řekl mi, abych si sehnala číslo Inkarty než dojedeme, a že mě vyhledá. Rodiče mě zachránili a číslo mi poslali a taťka mi nabídl, že mě po škole vyzvedne, že má stejně v Praze zařizování. Ale ten pocit, že jsem hlava děravá a nepřipravená, mě žral celou cestu a do toho ta bolest paty.
Díky výluce na trati dorazil vlak později do Prahy, takže jsem se proběhla v dešti ke škole. Říkala jsem si, co asi ještě přijde, ale po škole se štěstí vrátilo.
Vyzvedl mě taťka u nádraží, jeli jsme na Anděl, dali jsme si skvělý oběd, nakoupili jsme dárky mamce a segře k dnešnímu svátku. (I když segra je dostane až za déle či pošleme poštou). Já si ve firmě zašla pro zboží, dali jsme si skvělou kávu ve Starbucks a při nakupování dárku v prodejně Sephora jsem za odměnu dostala NOVOU PALETKU URBAN DECAY ! Hádejte kterou? Ano Naked Basics Ultimate. To je jak sen . ♥
V tu chvíli jsem si uvědomila, jak úžasný mám život, a že občas řeším kraviny. Vše špatné je opravdu k něčemu dobré. A důležité je se toho držet, protože balanc v životě je to důležité. Občas se prostě zasmát nad neštěstím. Jako já se nyní směju nad svým trapasem ze základní školy, kdy jsem spadla do bahna a jako Jožin z Bažin šla do třídy. Jediné co jsem ten den měla u sebe za oblečení, byl tělocvik a tak jsem prožila den v širokých červených teplákách a tričkem mého tanečního klubu.
Den se mi nyní krásně zakončuje se zeleným čajem, psaní článku, mojí skvělou rodinou a ráno začnu s novým ELLE, který mě doma překvapil ve schránce.
Z dnešního dne mám však poučení. Je lepší se připravit večer než chaoticky ráno a občas i pět minut navíc může změnit den.
Vaše JeinaTags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.