Interbeauty Prague - Dva dny plné krásy

Dva dny plné krásy, objevování nových značek, nákup oblíbených produktů, sledování nových trendů a tiskovky různých značek jako je například Alessandro. To vše a ještě víc bylo na letošním Interbeauty v Praze.
Interbeauty se tradičně odehrává ve dvou dnech na výstavišti Holešovice. Můžete přijít v jakoukoliv hodinu a pořád se tam něco děje. Pro mě tento rok byl zajímavý také tím, že jsem byla držitelka Press pasu, díky Dailystyle.cz a tak jsem měla přístup na všechny tiskové konference, co se zde odehrávali.
Například tisková konference značky Alessandro představila nejen nové trendy, ale také svoji nově založenou Unii Manikérek a Nehtových Designérek.
A na jaké značky jsem se zaměřila já? Samozřejmě jsem navštívila NYX, jak překvapující. Takže má sbírka NYX produktů se rozrostla o konturovací paletku a dvě rtěnky.
Hned vedle jsem skočila do Makeup Revolution ukořistila čtyři rtěnky a zdarma dostala úžasný vínový lak na nehty.
Jako milovnice relaxačních koupelí jsem nevynechala BOMB Cosmetics a už nyní Vám mohu říct, že se můžete těšit na video.
Nákupy pokračovaly u stánku Matcha Tea a jsem totálně zamilovaná do mého nového černo-růžového shakeru.
 Můj nejmilejší úlovek je však bílé tričko Moet and Cocaine, které dostalo příležitost se ukázat hned další den na akci Beautiful and Strong v UL.
Kromě objevování nových značek a zkoušení nových produktů zde byl také stánek Make-up institutu a tam jste mohli sledovat nádherné kreace vyzážistek.
Celé dva dny byly navíc doprovázeny soutěžemi make-up artistek, kadeřnic či výrobců kosmetiky, což dodalo celé akci pořádnou dávku adrenalinu, kterou si příští rok nemůžete nechat ujít.
Vaše Jeina

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.