I am in Love with Pink - Naked Palette, First Lipstick, YSL, Lush

Já si prostě nemohu pomoct, ale zbožňuji růžovou v mnoha odstínech. Můj nejoblíbenější odstín růžové je však pastelově růžová. Růžovou barvu nemám jen na kabelce či oblečení, ale také na Beauty produktech či je to důležitý prvek mého líčením. Proto se nejspíš nebudete divit, že moje nejoblíbenější paletka je Naked 3 od značky Urban Decay.
Tato paletka má totiž mnoho podob, můžete s ní vykouzlit krásné denní líčení i sexy večerní líčení.
Škála barev této paletky se pohybuje ve světlých i tmavých odstínech růžové, zlaté a hnědé. Paletka je seřazená od nejsvětlejšího stínu po nejtmavší, takže se v této paletce lehce vyznáte. V paletce objevíte matné i třpytivé stíny. Což je pro mě další plus, protože když mám chuť mohu se třpytit jako hvězda, ale ve škole mám raději jednoduché, nahé, pudrové líčení a i to je s touto paletkou možné. V paletce je také přidaný úžasný štětec v barvě paletky, skládá se ze syntetického vlákna a z jedné strany je plochý štětec na nanášení stínu či na linky a z druhé strany je štětec na stínování. Ani jedna strana nemá chybu.
Ale abych nechválila jen paletku, tak se Vám musím pochlubit s dalšími produkty a určitě Vás nepřekvapí, že jsou na rty.
První produkt je z obchodu Lush a je to můj nejoblíbenější balzám na rty v kelímku Rose Lolipop. Krásnější vůni balzámu na rty jsem ještě neobjevila. Sladká vůně lízátek a růží mě absolutně uchvátila. Tento kelímek mi navíc případá bezedný, jelikož jsem si tento balzám přivezla z Milána, každý den ho používám a pořád je tam víc jak půlka. Prostě top.
Poslední produkt je pro mě srdcová záležitost. Je to moje první rtěnka, ano bohužel už je vypotřebovaná, ale já si jí musela schovat, protože jsem si jí pořídila jako dospívající slečna, co oběvovala krásy kosmetiky v Paříži.  Tato rtěnka odstartovala můj zájem o kurz Make-up artistky, který jsem vystudovala a později mi přinesla štěstí u zkoušek v Backstage Škole stylu, kde jsem vystudovala Stylistku. Tato rtěnka mi navíc pomohla objevit mého nejoblíbenějšího návrháře a to je Yves Saint Laurent. Pro mě vzor a ikona. Avšak kolekce mé první rtěnky pokračovala dále a já si tak mohla koupit novou v Barceloně a to v odstínu Cherry. Bohužel už jsem totiž znovu neobjevila stejný odstín, který měla má první rtěnka, ale na ten odstín nikdy nezapomenu.
Vaše Jeina


Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.