Hello October! With Honey Bee ♥ Lush Bomb

Chladná rána, posunutí času, vstávání za tmy. Tohle všechno nám přinese říjen. Ale říjen nám také přináší spoustu skvělých věcí, jako jsou podzimní kolekce, Halloween a s ním i spojené výrobky (nebojte na ně se také brzy dostane), čas dýní a Pumpkin spice latte.

Abych do října tedy vykročila tou správnou nohou, udělala jsem si krásné ráno. Nahrálo mi na toto krásné ráno i to, že je sobota a nikam se nemusí. 
Moje ráno začalo skvělým detoxikačním čajem z Marks and Spencer, dále výborná vaječná omeleta s krutí šunkou a sýrem a nakonec to hlavní horká vana s úžasnou bombou Honey Bee.
Tuto bombu jsem si zvolila, protože miluji vůni medu a med si také spojuji s podzimem. 
Krom hlavní přísady medu je do této bomby také přidáno Aloe Vera, které miluji kdekoliv. Aloe Vera má pozitivní účinky na léčení modřin a strupů, vyhlazuje pokožku, detoxikuje jí a má antistresové účinky.
Když bombu hodíte do vody hned ucítíte v celé koupelně med a karamel.  I Vaše oči se pomějí, protože tato bomba z vaší koupele udělá absolutní veselou poezii. Bomba se totiž rozpouští na neonově žlutou a obsahuje také masážní olejíček a marocké bahno, které vytvoří jemný peelingoví píseček, který tvoří dno vaší koupele.
Nemusíte se však bát obarvení vany či usazenin marockého bahna. S vypuštěním vany vše zmizí raz dva či maximálně opláchnete vanu vodou.
Nejlepší lázně vždy nabízí bahenní či medovou koupel a vy se takto můžete užít oba způsoby najednou v pohodlí domova.
Vaše Jeina
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.