Dívka ve vlaku - Drama nebo Psycho

Včerejší film pro mě byl opravdu šíleně šokující. Nikdy mě ani ve snu nenapadlo, čeho všeho můžou být muži schopni. Pokud jste jako já ženského pohlaví, tak Vás tento film absolutně znepokojí. Do poslední chvíle nevíte, kdo je vrah krásné dívky ani kolik milenců vlastně tato dívka měla.
Pokud jste četli knihu, tak překvapení nebudete avšak myslím, že ani zklamaní ne.
 Já knihu nečetla, ale po tomto zážitku si jí přečíst musím. Z jedné strany však přemýšlím zda spisovatelku považovat za génia, že vytvořila takovou složitou zápletku či za ženu, která díky mužům hodně trpěla, protože toto opravdu jen tak nikdo nevymyslí.
Spoustu lidí srovnává tento film s filmem Zmizelá, což je podle mě absolutní hloupost. Ve filmu zmizelá můžete vidět chybu muže a pomstychtivost ženy, zatímco ve filmu Dívka ve vlaku uvidíte lhaní a románky. Tyto filmy mají však společné napětí a pocit překvapení. Do poslední chvíle totiž netušíte, jak to všechno dopadne a ani Vás nenapadne, že by to mohlo takhle dopadnout. Každou chvíli se objevuje nové tajemství a nová překvapení. Samozřejmě se do filmu nevešly všechny scény, ale objevilo se zde i mnoha zajímavých či děsivých detailu, které v knize nebyli. Například samotná vražda krásné Anny nebo jak vidí hlavní hrdinka Rachel Watson po použití alkoholu. Nechci Vám však nic prozrazovat, protože Vás nechci připravit o ten pocit, když pravda vyjde na jevo a vše se rozřeší.
Pokud máte tedy chuť na dramatický film plný příběhů, tajemna a zvratů, pokud chcete vidět, jak krutý a záludný umí život být, co s lidmi může udělat alkohol a lež, tak neváhejte a běžte na Dívku ve vlaku.Tags:

Share:

4 komentářů

Používá technologii služby Blogger.