Choose to be happy - nový začátek, nový program - First week

Už jsou to dva měsíce od mé dovolené v Bulharsku, kde jsem byla s kamarádkou a změnila jsem tam pohled na sebe i život. Pár věcí se od té doby změnilo. Například má motivace. Nyní je o dost silnější a má určitý cíl. Některé věci jsem přehodnotila a některé naplánovala a od tohoto týdne jsem již začala s mým programem Choose to be happy, který mě má dovést ke zdravému sebevědomí, k důvěře v sebe, povedeme k lepšímu stylu života a ano týká se i stravy a cvičení. 

Můj první týden byl opravdu rušný. Začal druhým tréninkem Poledance v soutěžní přípravce. Poledance jsem objevila díky mé sestře před rokem a nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla závodit. Moje trenérka mě však přesvědčila o opaku a já se nyní chystám na můj druhý X-mas Cup. Jsem strašně ráda, že mi život dal takovou trenérku, jako je Janička. Není jen trenérka, je i kamarádka a je mojí oporou. Vždy mi s každým cvikem pomůže a hlavně má se mnou trpělivost. Jsem ji za všechno moc vděčná. Krom toho mi poslala cvičební plán, abych získala potřebné svaly a sílu na tyč. Takže čekejte pravidelné hlášení o mých změnách.

Úterý mi pak přineslo změnu ve stravě, a pokud sledujete můj instagram či už jste četli článek, tak víte, že jde o Ugovu očistu. Na této očistě jsem si dokázala, že když chci, tak dokážu všechno a našla jsem zalíbení v mnoha potravinách. Krom toho jsem začala i meditovat a myslím, že meditaci zařadím do svého každodenního života. Ugova očista mi znovu nastartovala a zlepšila metabolizmus, což se nyní k mé proměně hodí.

V pátek jsem se opět vrátila ke stravě a jedla jsem podle doporučení z aplikace od Uga. Jídlo je pro mě nyní spíše rituál, kdy si vychutnávám každé sousto než jako palivo, které musím tělu dodávat. Do mého života se také vrátila Matcha, která mi posilňuje imunitu, dodává energii a pomáhá spalovat tuky při cvičení. Matcha tea je o dost lepší než káva i v tom, že Vám dodá energii na celý den. Matcha tea se dá pít v teplé i studené formě. Můžete si jí doma připravit sami či si zajít do Matcha baru a pokud jste milovníci Starbucks tak jako já, tak i ve Starbucks si můžete Matchu vychutnat a to hned ve dvou variantách.

Pro moje tělo a celkovou změnu je také důležitý relax. Každý z nás by si měl každý den najít chvilku pro sebe. Je jen na Vás jak jí prožijete. Já mám například ráda, když se můžu naložit do horké vany s relaxační solí či bombou, ale miluji i relax u dobré knížky. 

Aby se má motivace neztrácela, sleduji každé ráno při upravování nebo snídáni seriál Vítejte v novém těle (Extrémní přeměny). Na tomto seriálu jde vidět, že možné je opravdu všechno. Stačí chtít a můžete dokázat velké věci. Občas budou chvíle, kdy se budete chtít vzdát, ale když to nevzdáte, tak budete odměněni. V tomto seriálu dávají i užitečné rady a nápady na cvičení a stravu.  Každým dílem Vás doprovází Chris Powell v pozdějších sériích Jessie Pavelka. Děvčata nejen, že to jsou absolutní kusy, ale také jsou inteligentní, sympatičtí, mají pochopení a srdce na správném místě. 

Když začnete s něčím takovým, že svůj život chcete otočit o 360 stupňů, tak je důležité mít cíle a umět se pochválit.   
Mě například příští rok bude 20 a chci, aby to byl nejlepší rok mého života. Nechci se bát zkoušet nové věci. Chci se postavit každé výzvě a začít milovat sama sebe. Už nechci být jen divák svého života, ale chci být hráč a rvát se každý den za své sny. Chci objevovat svět a sama sebe a na konci roku si budu jistá tím, co chci a budu moct být pyšná na to, co všechno jsem za rok dokázala. Buďte na sebe také pyšní a udělejte něco pro sebe, protože si to zasloužíte.


Vaše Jeina


Tags:

Share:

2 komentářů

  1. Nejkrásnější článek, co jsi zatím napsala!!! Tohle bylo moje #dailyinspiration

    Nikča (vepřík)

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.