Change your personality with parfums - My 4 TOP

Miluji, když se mohu změnit. Někdy jsem ráda tajemná, jindy romantická, sladká či sexy a s tím vším mi pomáhají mé parfémy. Asi si nyní říkáte, že je to nesmysl, ale opravdu není. Pro mě každý parfém ukrývá kouzlo a vnitřní sílu, které Vám dovolí změnit své sebevědomí na plachou dívku či sexy dračici. 
Já mám ráda silné vůně, ale ráda experimentuji i s těmi něžnými, proto Vás nepřekvapí můj výběr čtyř nejoblíbenějších parfému.

1. Chanel No.5 - Jistě Vás nepřekvapí tahle silná klasika, která v sobě ukrývá tradici a jemnost. Ano je to můj nejdražší parfém, který mi už několik let přirůstal k srdci. Skrývá v sobě tajemství a celou historii Coco Chanel. Je to moje ikona mezi parfémy. Vůně santalového dřeva mi připomíná sílu a vůli samotné Coco a ukrytá vanilka mi připomíná její milostný život a její srdce. 

2.Lancôme La Vie Est Belle Limitovaná edice - Sladká vůně plná něžnosti, krásy a jemnosti. Dovoluje Vám zářit na té nejluxusnější party a dovolí Vám okouzlit muže hned na prvním rande. Díky vůní pralinek, kosatce, pačuli a jasmínu se cítíte absolutně sladce. Sebevědomí Vám v této vůni přidá černý rybíz a pomerančový květ, který tato vůně také obsahuje.

3. YSL Black Opium - Pokud Vaše srdce táhne k rocku a jste vždy rádi středem pozornosti, tak toto je vůně přímo pro Vás. Vůně, která dělá z černé ještě víc sexy než je. Růžový pepř, pomerančový květ, káva, jasmín, cedr to vše je srdce vůně a dodává vůni jedinečnost a drsnost. Za touto vůní se opravdu každý otočí na nejdivočejší party. Tato vůně Vás přímo nutí k tomu se odvázat a dělat šílenosti.

4.YSL Belle D´opium - Ano opravdu miluji YSL. Jeho příběh, jeho módu, vůně, kosmetiku. Absolutní protipól Black Opium je Belle D´opium.  Něžná lilie Casablanca, gardénie a akord orientální dýmky Vás donutí zpomalit a užívat si každé drobnosti, kterou Vám život nabídne. Tahle vůně na mě přímo působí heslem Keep calm a vždycky mě uklidní a uvede do relaxace. 

Každá vůně je prostě něčím originální a jedinečná. Miluji svojí proměnu při každém navonění a podle vůně také ráda vybírám outfity a nechám se unášet jednotlivými parfémy. Navíc každý parfém má nádherný design, kterým ukazuje svou osobnost. 


Vaše Jeina


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.