Back to school - Lookbook ♥

Ahoj všichni!

Někteří z Vás jste si již možná všimli mého nového videa a konečně to je zase Lookbook. 
Téma tohoto lookbooku je Back to school, protože jak již víte z článku My new school - First week ♥ Outfit post už zase chodím do školy. 
Zatím každé ráno dojíždím do Prahy, takže potřebuji něco pohodlného, ale pořád chci zůstat stylová. Dále pak se snažím vymyslet outfit tak, abych v něm vydržela chladná rána, ale i teplé odpoledne. (které nás možná již opouští)
První outfit se točí hlavně kolem batohu, protože batoh je pro mě nejpraktičtější do školy. Vejde se mi do něj absolutně cokoliv a vypadá dobře. Tento batoh jsem si pořídila v Portugalsku v Loule a byla to láska na první pohled. Viděla jsem modrou barvu, řůžové růže a bylo to než jsem se nadechla byl můj. 
Velmi oblíbený prvek pro tento podzim je bomber, který jsem si musela pořídit. Ten můj je pastelově modrý z Pull and Bear (pastelové barvy, to je moje). Ve světlých barvách jsem pokračovala dále a to v podobě bílých džínů (Zara), pastelově růžových balerínek (Baťa) a růžový choker. Nesměly chybět ani moje milované Michael Kors hodinky a na konec tričko, které jsem si zamilovala. Tričko stop and go je z Pull and Bear a je jen na Vaší náladě, co si zvolíte.
Jistě jste si v druhém outfitu všimli, že džíny zůstávají stejné a ani ve třetím outfitu tomu nebude jinak, protože bílé džíny jsou pro mě must have, protože se dají kombinovat absolutně s čímkoliv a když zvolíte světlé barvy, nebudete litovat, vytvoříte tak dokonalé dílo.
V druhém outfitu si můžete všimnout šátku (Marciano Guess), který mě každé ráno zahřívá ve vlaku. Kvalitní šátek by si (podle mě) měla každá žena pořídit, využijete ho totiž v každém ročním období a nikdy nevypadne z módy.
V tomto outfitu také figuruje růžový Nike pytel, který je sladěn s teniskami Nike a v růžové jsem pokračovala a přidala pastelově růžové tričko s límečkem.(Polo Ralph Lauren)
A poslední outfit se točí okolo velké opět pastelově růžové kabelky Michael Kors, kterou jsem si dovezla z Milána a věřím, že jí mám na celý život (taky se o ní hezky starám).
Ke kabelce je sladěn můj overside svetr Bye-Bye Boys, protože větší svetr se vždycky hodí. Můžete zde vidět také choker, který je fialový s velkým přívěskem, protože chooker teď prostě letí a proč si nekoupit dva za cenu jednoho, tak tomu je v obchodě Bershka.
A poslední kousek je můj klobouk, který jsem konečně vytáhla zase po roce ze skříně. Klobouk je z obchodu I am. A poslední a Vám už známé oblíbené boty značky Hilfiger, dodali podle mě outfitu poslední tečku a to hnědou barvou.
A jak jste začali školu vy?
Doufám, že se Vám video líbilo a zase se uvidíme. Vaše Jeina
    

Share:

1 komentářů

  1. Ten poslední outfit je super! :-) Jinak mě kombinace elegantního šátku, airmaxů a sportovního batohu nějak nehraje.

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.