Sunny Beach - White with Roses - Day 1

Ahoj všichni po dlouhé době tu máme zase outfit post! Jupí !
Tentokrát je speciální tím, že je vyfocen na mé dovolené v Bulharsku, kde jsem v úžasné destinaci Sunny Beach strávila s kamarádkou nádherných osm dní. Těch osm dní pro mě bylo klíčových i pro mojí budoucnost, protože jsem objevila sebe samu a našla jsem v sobě člověka, kterým chci být a nevzdám se ho, ale o tom až později, protože již brzy se o tom dozvíte v mém novém projektu, co proběhne nám mém blogu i na youtube.
Takže zpět k prvnímu dni na mé dovolené. První den byla absolutní klasika. Vyzvedla jsem s mými rodiči kamarádku a jeli jsme na letiště. Dále pak jsme čekali na odbavení a kde jinde než ve Starbucks, protože já jsem milovník Starbucks číslo jedna :D.
  Po odjezdu mých rodičů a slibování, že budu volat a psát a budu opatrná, jsme se s Týnkou začali rozhlížet, kdo s námi jede a guálá neuvěřitelné se pro mě stalo realitou, protože jsem poznala poprvé jednu mojí čtenářku, která mě sama oslovila. Hezčí pocit jsem nikdy nezažila, viděla jsem, že moje práce někoho baví a inspiruje, což mě dojalo a napumpovalo mi krev do žil, že mohu pro svoje hobby dělat i více. Takže hned po příletu jsem začala natáčet a fotit a pak přišel na řadu můj první outfit. Tento outfit jsme fotili na večer před tím, než jsme šli do The Bounce, což je podle nás nejlepší klub na Sunny Beach. V The Bounce si můžete vybrat jestli chcete sedět venku či uvnitř. Až na speciální akce je vstup vždy zdarma a máte neuvěřitelný výběr alko i nealko nápojů a s výběrem koktejlu nikdy neuděláte chybu, protože každý koktejl je tam skvělý a navíc mají pořád happy hours, takže koktejly získáte dva za cenu jednoho. 
Pro můj první večer jsem tedy z volila bílé šaty z Mohita, které mi střihem připomínají  60 léta. Střih je tedy volný a pohodlný na dovolenou. Tyto bílé šaty jsou zajímavé i kombinací látek a vzoru. Na jemný samet je totiž daná tvrdší bavlněná látka, která tvoří malá kolečka. Bílou jsem také zvolila kabelku značky Michael Kors, kterou jsem nedávno koupila od mé oblíbené blogerky Barbory z Fashioninmysoul/Voguehaus
 Kdykoliv se na kabelku podívám vidím, co dokázala Barbora a vím, že to mohu dokázat také. 
Boty jsem zvolila od značky Baťa. Tyto boty jsem ukořistila ve slevách a mám je hrozně moc ráda díky kombinaci dřevěného vzoru a stříbrné barvy. Nakonec jsem své vlasy ozdobila čelenkou s růžemi, kterou už mám čtyři roky a je pro mě pořád krásná a šik.
Vaše Jeina   
Share:

2 komentářů

Používá technologii služby Blogger.