Sunny Beach - Go to party - Pinky dress

Ahoj všichni !
Vítejte u nového outfitu, který je bohužel i smutný a to v tom, že je o šatech, které jsi už nikdy nevezmu. Bohužel se mi obarvili od keře a objevili se na nich žluté fleky, které nejdou vyprat. Ach jo! A já do nich byla tak moc zamilovaná.
Na tyto šaty jsem narazila ve výprodeji v Mohitu, asi jste si už všimli, že jsem mohito manijačka :D. Tyto šaty mě hned zaujmuli tou nejjemnější látkou a jemně růžovou barvou, která na sluníčku chytá báječné odlesky. Střih je symetrický a velice jednoduchý, díky tomu jsem se do nich však zamilovala ještě víc, akorát tato láska na první pohled skončila po dovolené a to hned druhý den po návratu.
Avšak tyto šaty se mnou zažili krásný večer plný romantiky, smíchu, tance a dobré párty ve Vikingu na Sunny Beach. Další skvělý klub na Sunny Beach. Do půlnoci máte vstup zdarma později se platí pěkná pálka, ale kvalita odpovídá ceně. Ve Vikingovi nejen najdete obří parket, bar na tančení, máte zde i skvělé drinky, výbornou hudbu a chill out zonů, kde si můžete odpočinout od kouře, tmavého světla, hlasité hudby a užijete si čerství vzduch na gaučích. Pokud jste však kuřáci, je tu chill out zone na balkoně, která je opravdu kouzelná.
Po dlouhém času střídání tance a chill out zoný, jsme se rozhodli se ještě jít na pláž se projít. Stačilo sundat boty, brouzdat se pískem, poslouchat vlny, vidět odrážet se měsíc od moře a dokonalý večer byl vykonán. Co víc si přát.
 Navíc tato bláznivá noc byla strávená s mojí nejlepší kamarádkou, která je pro můj život hodně důležitá a mám jí moc ráda a vím, že tu se mnou zůstane navždy, protože právě ona mě zná takovou jaká jsem a takovou mě má ráda.    
Vaše Jeina               


Share:

4 komentářů

Používá technologii služby Blogger.