Portugal Outfit - Falesia Mar Beach - The Best Is Yet To Come

Do Portugalska jsem se těšila už od první chvíle. Věděla jsem, že si budu moci odpočinout na pláži, poznávat nová místa a konečně budu moci dočíst posledních pár stránek Me Before You (čas na dočtení byl, ale cítila jsem, že smutná část přichází a kde jinde si přečíst o poslední noci na pláži než na pláži).
Léto uteklo rychle a tak tu bylo září a já jela. Letěli jsme společně s mojí rodinou a jela i moje segra, na kterou se můžete mrknout na instagramu Marwiland .
Svojí sestru miluji, je vtipná, chytrá, nádherně fotí (fotila i tento outfit) a navíc nyní žije v Anglii, můžete na jejím profilu tedy najít a těšit se na travel fotky a možná i něco víc.... To Vám odhalí sama.
Portugalsko mi prospělo i v ujasnění v tom kdo chci být a kdo vlastně jsem. K objevování sebe sama mi nyní pomáhá i knížka Jíst, Meditovat, Milovat. Tuhle knížku doporučuji každé ženě, která o sobě pochybuje či potřebuje změnu, protože v té knížce poznáte, že možnosti jsou a že je v nás víc než si myslíme. (možná i pro některé kluky)
Prokoukla jsem i krásu samoty, kdy jsem se jen tak procházela po pláži a byla jsem jen já a moje myšlenky. Bylo to dosti osvěžující.
Dále jsem se nádherně opálila a zažila spoustu nových zážitků. Například jsem se zkoušela surfing, navštívila jsem typický portugalský trh, viděla býčí zápasy, ale o tom všem ve videích a dalších článcích.
Z Portugalska jsem si mimo jiné přivezla i úžasný diář a na obálce je napsáno The Best Is Yet To Come. Já tomu věřím a udělám vše proto, abych zažila můj nejlepší rok a pak už bylo jen to dobré.
Takže děvčata nebojte se být sami sebou a nebojte se experimentovat. Neplatí to jen o módě a kosmetice, platí to o všem a já osobně si v blízké době začnu dávat výzvy a pokud chcete můžete být u toho.
Mějte úsměv na tváři a udržte si pocit, že jste krásná, protože všechny jsme. Oblečte si to, co se Vám líbí a hrdě to noste, jako já tento outfit.
Vaše Jeina


                                                                    Boty Tommy Hilfiger
                                                                    šaty, bunda - Bershka
                                                                    lipstick - NYX Transilvánie
                                                                    Brýle New Yourker
 

Share:

2 komentářů

  1. Nejkrasnejsi outfit!! Uz jsem ti to rikala, ale proc to sem nenapsat :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jé ty jsi tak hodná ❤️ Ještě jednou děkuji mnohokrát.

      Vymazat

Používá technologii služby Blogger.