Poezie chutí v IF Cafe ♥ - Life is too short for bad coffee

Každý z nás si občas musí zahřešit a dát si něco sladkého, ale když už mlsáme, tak proč si nedat něco nezapomenutelného, luxusního, až božského. Ano přesně tak, božské může být i mlsání. (nejen pan božský, kterého známe ze Sexu ve městě)
Moje nejoblíbenější pamlsky pochází z Italie a Franci a trochu té luxusní Francie si můžete dopřát v IF Cafe, které najdete na Tylově náměstí (blízko metra I.P. Palvlova)  nebo v Belgické 30 (Blízko zastávka Náměstí Míru).
Kromě mlsání se zde konají také kurzy pečení, které vede jedinečná majitelka a úžasná pekařka Iveta Fabešová, jejíž kuchařky okouzlily mnoho čtenářů.
Mě nejvíce okouzlila Macaron XL, která Vás absolutně dostane. Jedná se o křupavé, křehké a vláčné pusinky, které jsou spojeny lehkým a sladkým krémem, který vám svojí jemností a nadýchaností může připomínat obláček. Chuť dokonale doplní čerstvé maliny, které celý dezert obohatí. Jako bonus máte na velké Macaronce jednu malou Macaronku, což působí hrozně roztomile.
Pokud jste spíše na pěny než na dortíky, tak Vám musím doporučit úžasnou jemnou pěnu Mousse bílá čokoláda, která se Vám jen rozplyne na jazyku.
Pokud jste na víc milovníci sypaných čajů a výborné kávy, tak i tady si své najdete, protože IF Cafe mají v nabídce výbornou kvalitní kávu a skvělé čaje.
Moje volba byla sypaný čaj s příchutí Strawberry Cheesecake. Jako milovník cheesecaku jsem prostě nemohla odolat.
Nejlépe si podle mě tuto úžasnou kavárnu užijete, když vypnete mobily, zahodíte problémy, sednete si oknu a budete si vychutnávat každý kousek dobroty, každé srknutí čaje, budete vnímat každou chuť, vůni či krásný den. Protože tahle chvíle bude jen a jen pro Vás a takovou relaxační chvilku si zaslouží každý z nás nemyslíte?
Vaše Jeina
Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.