Otevíračka Forever 21 ♥ a Bloges Robes

Můj normální den začíná každé ráno v pět ráno a ani tato sobota na tom nic neměnila, vstala jsem hezky v pět ráno abych se vydala do Prahy na otevíračku Forever 21. Já jsem tam prostě nemohla chybět. Myslela jsem si, že moc lidí tam nebude, kdo by přece vstával v sobotu brzy na nový obchod. Pravda byla však jiná. Bylo tam spousty lidí jenom přede mnou asi 300 a za mnou dalších 200 a to ještě určitě nebyl konec přicházejících.
Poprvé jsem se do této značky zamilovala V New Yourku na 50 West a 34th street . (Vím to přes kvůli zápisu do travel diary.) Pak mě tento obchod pronásledoval v Anglii na Oxford street, v Barceloně, takže si neumíte představit jakou radost mám, že je konečně v ČR.
Na otevíračce jsem strávila 3 hodiny. Nejdřív jsem čekala ve frontě do obchodu (ta šla rychle) a pak na kabinky (šílená fronta na 45 a ano jsem blázen), stálo to však za to.
Pořídila jsem si roztomilé kleštičky na řasy se srdíčky, blender ve tvaru makronky, nějaké ty doplňky (božské) a konečně dlouhé khaki šaty, které jsou bez rukávů a v rolákovém stylu.
Celým dnem Vás doprovázela Nikol Moravcová, která umí z každé event udělat žhavou párty a já jí prostě miluji. Samozřejmě, že na této akci byli Bloges Robes v plném počtu. Míša navíc dělala rozhovory za Bubbleology a Týnka Vám ráda poradila s výběrem.
Zde jste se mohli nechat i nalíčit od úžasných Make-up artistek z Make-up institutu. Holky si musím vynachválit jak jsou šikovné, protože jsem je poznala při absolvování jejich kurzu, kde jsem jim dělala modelku a hned po studium šup a velká zakázka je tu. Já jim teda fandím.
Moje tři hodiny byli zakončeny krásným rozhovorem u kasy, když jsem odpovídala jak se mi líbilo v obchodě. Musím říct, že tak klidný a milí personál v takovém chaosu lidí jsem dlouho neviděla, což za mě je velké plus.
Pak už zbývala fotka s nákupem a cedulí Stylistgirl Forever 21 a bylo to! Spokojen a vyčerpaná jsem šla domů a už se nemohu dočkat až se Vám pochlubím outfitem Forever 21.
Vaše Jeina
   

Share:

2 komentářů

  1. Kde je to otevrene? Moc krasne saty!! Perfektni vyber, k tve postave se tento strih satu krasne hodi :))

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Centrum Černý most, hned u metra kousíček. A děkuji mnohokrát. Je tam spostu super kousků.

      Vymazat

Používá technologii služby Blogger.