Nesebar and rainbow skirt

Nesebar je úžasné historické městečko v Bulharsku a je nemožné, aby jste si ho nezamilovali.
Já s kamarádkou jsem se tam vydala hned dvakrát. Po prvé jsme tam dojeli pomocí vláčku za Sunny Beach ve dne. A po druhé s naší partou nových kamarádu v jejich poslední večer (náš předposlední večer) a to jsme se dopravili autobusem, což je levnější varianta, ale ne tá záživná a zažili jsme večerní Nesebar, kde jsme popijeli koktejli v jedné restauraci s výhledem na moře a moc pěkně jsme se bavili. Vyprávěli jsme si zážitky, vtipy a nejvíc jsme se pobavili, když jsme naše nové přátelé učili česky. Nikdy mě nenapadlo, jak pro někoho může být těžké vyslovit co.
Ale musím se přiznat, že mě nizozemština šla velice dobře, asi by mi nevadilo se jí naučit jako další jazyk.
Zpět k Nesebaru. Krom krásné zříceniny hradu, jemné a romantické architektury, zde můžete i nalézt muzeum komixu! Což já jako milovník komixu můžu a to hodně můžu. Takže nesměla chybět v fotka s mým oblíbeným hrdinou Supermanem.
Pokud máte také mlsné jazýčky můžete se stavit v té nejvíc roztomilé cukrárně, kterou Bulharsko nabízí. Výzdoba této kavárny je hravá, barevná. My jsme měli to štěstí a navíc jsme zde zastihli oslavu narozenin jedné holčičky, která byla plná sladkostí a smajlíku ( i v shaku byl smajlík). Prostě paráda.                                                       Klobouk a sukně MOHITO
                                                                  Boty Baťa
                                                       Tričko H&M
                                                                Kabelka a Hodinky Michael Kors

 

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.