My new school - First week ♥ Outfit post

Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale tohle si prostě nemůžu odpustit, já se zamilovala do mé nové školy! ♥ Je to vůbec možné? Ano to zcela jistě je, věřte mi, že mě to zní stejně neuvěřitelně jako já, ale v tuto chvíli je tohle moje realita. Poprvé v životě mi nevadí vstávání a do konce se ráno těším až mi zazvoní budík, protože vím, že pojedu do školy, kde se mnou ztráví čtyři hodiny absolutně ty nejvíc top lidi a ano počítám do toho i učitele.
Moje škola začíná v 9 ráno, já však vstavám v pět ráno a vůbec mi to nevadí naopak mi to prospívá. Jsem o dost víc fresh a krom čaje začínám opět pít i kávu. Mám absolutně boží kolektiv, se kterým jsem se za ten týden už hodně nasmála a zblížila a navíc mám i konečně pocit, že někam zapadám (poprvé nejsem ten člověk, co raději sedí v zádu, dělá, že neexistuje a snaží se přežít.
Nyní jsem víc komunikativní a spokojená sama ze sebou a nikdy by mě nenapadlo, že tohle může udělat škola.
Tuto středu je státní svátek a my máme také volno a já si musela říct : "Ale ne já chci do školy". Ano já největší odpůrce jsem toto řekla.
Asi se Vám nyní honí hlavou, kam já to vlastně chodím. Jedno slovo, TUTOR. Jedná se o pomaturitní studium AJ, status studenta Vám zůstává a pokud jste milovníci konverzace v cizím jazyce, je toto to pravé. Vím, že s zlepším své jazykové dovednosti a doufám, že úspěšně složím i zkoušky z AJ. (Spíš určitě dělám dobrovolné domací úkoly :D a navíc se ve škole cítím, jak ve filmu).  Tutor Vám navíc umožní vybrat jsi jakékoliv dva přípravné kurzy na VŠ v hodnotě 20 000. Já jsi zvolím mass media a PR a druhý předmět žurnalistiku. Ten který jsi více zamiluji budu po ukončení roku v Tutoru studovat. Nevím sice, který z nich, ale bude to v mé milované Praze.    
A teď je asi v hodné ujasnit, proč jsem šla zrovna jsem. Po střední škole jsem nevěděla, co dál. Můj sen být herečka dohnalo uvědomění, že to je sen z dětství, který už neplatí. Můj sen je být v redaktci a dál se věnovat svým oborům make-up artistka a stylistka, plus samozřejně můj blog, protože psaní absolutně miluji. Chci však nabýt nové zkušenosti a znalosti a chci je sbírat, kde se dá. Tohle uvědomění, přišlo po maturitě, což bylo pozdě, ale přece jen. Pak moje mamka objevila tutor a já cítila, že je to to pravé. Potřebovala jsem změnu a mít rok na to dát vše do kupy.
Nyní to vše mám. Velkou a krásnou změnu. Nejen, že jednou nohou žiji v Praze, ale myslím že jsem poznala přátelé, které v mém životě zůstanou.
Vaše Jeina
P.S. A jako bonus mám ty nejlepší rodilé mluvčí.
Svetr - Mohito
Kabát - Zara (Miláno)
Hodinky a kabelka - Michael Kors
Džíny - Zara Basic
Boty - Guess
Naušnice - Klenoty Aurum
Rtěnka - NYX Milan

      

Share:

2 komentářů

Používá technologii služby Blogger.