MBPFW MY OUTFIT

Můj první MBPFW byl totálně dokonalý. Byla jsem na něm díky magazínu Dailystyle.cz , pro který píši každé uterý beauty článek a také pro něj občas točím.
Od Dailystyle.cz jsem tedy dostala PressPass do zony D, takže jsem nečekala žádné fronty, prostě jsem jen prošla a ukázala pass, to bylo super. Celý Fashion week je velice inspirativní, vidíte spoustu nových trendů ve všech oblastech mody, víc se odvážete, co se týče vašeho stylu a poznáte nové inspirativní lidi či se setkáte s vašimi přáteli.
Navíc tento rok zde byla představován i nový parfém Miu Miu, který mě vůní i designem velice okouzlil. Domů jste si mohli i odnést nejnovější číslo časopisu harper's bazaar (asi největší časopis v mém životě, protože se rozdával ve větší velikosti než se normálně prodává).
Dlouho jsem si lámala hlavu, jak se na takovou akci obléknou, nakonec jsem však vsadila na klasiku pastelově růžového kostýmku. Pod pastelový kabátek jsem vložila bílou halenku s dlouhým rukávem a indianskými vzory. V barvě halenky jsem si vzala kabelku Michael Kors a nasadila své hnědé Hilgfiger boty, aby outfit dostal ještě třetí barvu.
Tento outfit je pro mě pohodlný a jemně elegantní. A press pass, který jsem dostala ho krásně doplnil.
Vaše Jeina
Kabát , kalhoty, halenka MOHITO
Boty Tommy Hilfiger
Kabelka a hodinky Michael Kors

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.