Last night, Last day Sunny Beach - Person of my life

Předposlední den se vedl nejdříve ve velice smutném duchu. Naše milovaná parta se s námi loučila a odjížděla do Belgie. Někteří z nás jsme si zaplakali (velká část nás). Bylo nám to moc líto. Odjezdy z každé dovolené jsou velice smutné, ale věděli jsme, že to není naposledy, co se vidíme.
Po bolestném loučení a vzájemného obdarovávání, jsme se Týnkou vrátili na hotel a dali se dohromady. Bohužel jsme měli hodně ošklivé počasí takže se naše outfity skládali ze svetru, dlouhých kalhot a kapuc na hlavě, protože krom studeného vítru, občas padla i kapka deště ( spíš průtrž). To nás však nemohlo odradit od našich plánu na poslední večer.
Začali jsme nejdřív večeří u nás napokoji s výborným růžovým vínem a pak jsme šli do našeho oblíbeného klubu The Bounce, dali poslední shishu a tanec.
Poslední den jsme nevstali na snídani. Vyspali jsme se, zbalili, dali si věci na recepci a šli jsme se rozloučit s pláží a městem. Cestou jsme našli užasnou italskou restauraci, kterou si nešlo zamilovat. Všechen nábytek byl udělaný ve starém Italském romantickém stylu. Mohli jste zde nalézt také knihovnu a všude kolem plno květin. Jídlo i drinky byli opravdu dokonalé.
Pak už jsme museli jít a byli jsme smutné, že už musíme. Na letišti jsme se ještě stavili v Costa Coffe a uvědomili si, jak je nám dvou spolu dobře. Je tak skvělé mít nej kamošku, která se mnou zažívá dobrodružství i pády. Nikdi mi neřekla, že jsem sobecká, protože se jí se vším svěřuji. Nikdy mě nechtěla jinou než takovou jaká jsem a i když jsem protivná má mě ráda, tak jako já jí.
K životu a ke štěstí stačí, když máte kolem sebe lidi, co vás mají radi. Život s nimi pak líp chutná.
Vaše Jeina


    

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.